Kinguin october campaign COM + BG
 
 

W Sea of Thieves zaczyna się Halloween

W Sea of Thieves zaczyna się Halloween
29 paź 2020, 18:40

Podobnie jak wiele innych gier, Sea of Thieves rozpoczęło specjalne wydarzenie, aby umożliwić graczom świętowanie Halloween w grze. Połączenie duchów i piratów sprawia, że Fate of the Damned jest całkiem zabawnym wydarzeniem w grze MMORPG. Podobnie jak w poprzednich latach, wydarzenie to obejmuje kilka upiornych misji dla Ciebie i Twojej załogi piratów. Musisz odwiedzić jakąkolwiek placówkę i porozmawiać z Larinną, a ona wyśle Cię na misję. Pierwsza z nich wymaga od Ciebie zbadania mórz, aby dowiedzieć się, co się stało z zaginioną załogą Bilge Ratesa, a co tydzień w czasie trwania wydarzenia, będzie miała miejsce nowa misja. Wypełniając je zdobędziesz przedmioty kosmetyczne o tematyce Halloween, aby dostosować swoją postać w Sea of Thieves. Ponadto, sklepy w grze będą również sprzedawać różne upiorne przedmioty, w tym kostiumy i pety-szkielety.

Jeśli jesteś gotowy na trudniejsze zadanie, wydarzenie Fate of the Damned zawiera również szereg wyzwań, które pozwolą Ci na odblokowanie broni Soulflame. Jeśli uda Ci się je wszystkie ukończyć, Ty i Twoja załoga dostaniecie również zestaw kostiumów Soulflame, które pozwolą Ci wyglądać jak bezcielesne duchy terroryzujące siedem mórz.

 

 

Oprócz tych dodatków związanych z wydarzeniem Fate of the Damned, Sea of Thieves otrzymało również pewne zmiany jakości życia. Nie musisz już odwiedzać oficjalnej strony internetowej gry na zewnątrz, aby dowiedzieć się o specjalnych wydarzeniach dla swojej postaci w grze. Wydarzenia te pojawią się w nowej zakładce Events w grze. Ponadto, Mysterious Notes pojawi się obok Twojej postaci, aby informować Cię o wszelkich nowych wydarzeniach w Sea of Thieves.

Jeśli chciałbyś być piratem i dzielić się światem z innymi takimi jak Ty, Sea of Thieves oferuje Ci mnóstwo zabawy o tematyce pirackiej. Najlepszą cenę można znaleźć w naszej porównywarce.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare