Kinguin advent rest
 
 

W Sea of Thieves zaczyna się Halloween

W Sea of Thieves zaczyna się Halloween

Podobnie jak wiele innych gier, Sea of Thieves rozpoczęło specjalne wydarzenie, aby umożliwić graczom świętowanie Halloween w grze. Połączenie duchów i piratów sprawia, że Fate of the Damned jest całkiem zabawnym wydarzeniem w grze MMORPG. Podobnie jak w poprzednich latach, wydarzenie to obejmuje kilka upiornych misji dla Ciebie i Twojej załogi piratów. Musisz odwiedzić jakąkolwiek placówkę i porozmawiać z Larinną, a ona wyśle Cię na misję. Pierwsza z nich wymaga od Ciebie zbadania mórz, aby dowiedzieć się, co się stało z zaginioną załogą Bilge Ratesa, a co tydzień w czasie trwania wydarzenia, będzie miała miejsce nowa misja. Wypełniając je zdobędziesz przedmioty kosmetyczne o tematyce Halloween, aby dostosować swoją postać w Sea of Thieves. Ponadto, sklepy w grze będą również sprzedawać różne upiorne przedmioty, w tym kostiumy i pety-szkielety.

Jeśli jesteś gotowy na trudniejsze zadanie, wydarzenie Fate of the Damned zawiera również szereg wyzwań, które pozwolą Ci na odblokowanie broni Soulflame. Jeśli uda Ci się je wszystkie ukończyć, Ty i Twoja załoga dostaniecie również zestaw kostiumów Soulflame, które pozwolą Ci wyglądać jak bezcielesne duchy terroryzujące siedem mórz.

 

 

Oprócz tych dodatków związanych z wydarzeniem Fate of the Damned, Sea of Thieves otrzymało również pewne zmiany jakości życia. Nie musisz już odwiedzać oficjalnej strony internetowej gry na zewnątrz, aby dowiedzieć się o specjalnych wydarzeniach dla swojej postaci w grze. Wydarzenia te pojawią się w nowej zakładce Events w grze. Ponadto, Mysterious Notes pojawi się obok Twojej postaci, aby informować Cię o wszelkich nowych wydarzeniach w Sea of Thieves.

Jeśli chciałbyś być piratem i dzielić się światem z innymi takimi jak Ty, Sea of Thieves oferuje Ci mnóstwo zabawy o tematyce pirackiej. Najlepszą cenę można znaleźć w naszej porównywarce.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare