Instant Gaming EU
 
 

Sea of Thieves podobno zadebiutuje na Switchu i PlayStation

Sea of Thieves podobno zadebiutuje na Switchu i PlayStation

Nowy rok właśnie się rozpoczął, a spekulacje na temat możliwych premier krążą po całym Internecie. Nintendo Switch jest częstym celem tego rodzaju spekulacji, zwłaszcza jeśli chodzi o gry, które są już dostępne na innych platformach, a wkrótce zostaną wydane na hybrydową konsolę Nintendo. Według najnowszych informacji, Sea of Thieves może być kolejną dużą premierą na Switchu. Gra MMORPG o tematyce pirackiej odniosła sukces na innych platformach od czasu jej wydania i wkrótce będzie dostępna również na konsolach PlayStation. Byłby to interesujący dodatek do katalogu obu konsol, ponieważ nie ma wielu opcji, które pozwalają ci zostać piratem i żeglować po morzach w poszukiwaniu przygód w tym gatunku, przynajmniej do czasu wydania Skull and Bones.

Rozszerzenie bazy graczy

Do tej pory Sea of Thieves było ekskluzywną grą Microsoftu na PC i konsole Xbox, a tytuł ten zgromadził całkiem pokaźną bazę graczy ze względu na swoje unikalne podejście do świata piratów. Gra oferuje mnóstwo zawartości do odkrycia i jest okresowo rozszerzana o nowe wydarzenia i zawartość sezonową, które pozwalają graczom zdobywać specjalne nagrody i oferują nowe możliwości przygody. Kreskówkowy styl grafiki nie jest dla tych, którzy szukają realistycznego podejścia do świata piratów, ale ogólnie rzecz biorąc, Sea of Thieves zapewnia świetne wrażenia i bardzo skorzystałaby na rozszerzeniu bazy graczy, gdyby została wydana na konsole PlayStation i Nintendo Switch, zwłaszcza jeśli Microsoft zezwoli na crossplay.

 

 

Wszystko to powiedziawszy, Microsoft nie potwierdził jeszcze plotek o wydaniu Sea of Thieves na innych platformach, ale wkrótce dowiemy się, czy tak się stanie, ponieważ raporty wskazują na początek 2024 roku jako możliwe okno wydania gry na PlayStation i Nintendo Switch. Oczywiście, gdy tylko to nastąpi, znajdziesz kody cyfrowe do Sea of Thieves najtaniej na wszystkie platformy dzięki naszej porównywarce, która może obecnie zapewnić ci tani klucz do gry na PC i konsolach Xbox. Jeśli zdecydujesz się wypróbować to doświadczenie, dostępnych jest również kilka DLC, w tym Sea of Thieves - Sea Dog Pack i Sea of Thieves - Deluxe Edition Pack.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare