Beta gry Sea of Thieves na PS5 okazała się sukcesem

Beta gry Sea of Thieves na PS5 okazała się sukcesem

Zbliżającą się premierę gry Sea of Thieves na konsole PlayStation 5 poprzedziła beta, która odbyła się w miniony weekend. Poziom oczekiwania na wydarzenie był wysoki, ale przyciągnęło ono więcej graczy niż oczekiwano, mimo że było dostępne tylko dla tych graczy, którzy zamówili grę w przedsprzedaży. Uczestnicy wydarzenia mogli cieszyć się grą przez cały weekend, a doświadczenie było prawie całkowicie satysfakcjonujące w większości przypadków. Niestety, ogromny napływ graczy, którzy chcieli zalogować się do gry i eksplorować morza jako piraci w Sea of Thieves, spowodował przeciążenie serwerów, co przełożyło się na kolejki na wszystkich platformach, w tym Xbox i PC.

Ofiara sukcesu

Deweloper Rare Limited nie spodziewał się tak dużej liczby graczy w wersji beta i dlatego został zaskoczony masowym udziałem. Studio musiało wydać ostrzeżenie dla wszystkich próbujących zagrać w betę na PS5 w ten weekend, ale problemy nie poszły dalej i wpływ był raczej znikomy pod względem wrażeń z rozgrywki.

 

 

Sea of Thieves wyróżnia się jako preferowana gra wideo o tematyce pirackiej, pomimo niedawnej premiery Skull and Bones. Gra Ubisoftu oferuje zupełnie inny rodzaj doświadczenia, który z tego czy innego powodu nie przekonał jeszcze fanów gatunku. Tymczasem Sea of Thieves oferuje solidne doświadczenie pielęgnowane przez lata, które zostało rozszerzone o niezliczone wydarzenia i zawartość sezonową. Jego kreskówkowa grafika może nie być dla tych, którzy szukają bardziej realistycznych wrażeń, ale gra dobrze się zestarzała i jest teraz gotowa do poszerzenia bazy graczy dzięki wydaniu na konsole PlayStation 5, które pojawi się 30 kwietnia.

 

 

Oczywiście wersja Sea of Thieves na PlayStation 5 będzie dorównywać wersjom na inne platformy pod względem zawartości. Jeśli braliście udział w becie na PS5, wasze postępy zostaną przeniesione do wersji Sea of Thieves na PS5 w momencie premiery. Niezależnie od tego, czy brałeś udział w wydarzeniu, czy nie, najlepsze oferty na zamówienie kodu Sea of Thieves na PS5 w przedsprzedaży będą dostępne w naszej porównywarce przed datą premiery.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare