Sea of Thieves zmienia swój system nagród na inny model

Sea of Thieves zmienia swój system nagród na inny model

Jeśli lubisz piratów,Sea of Thieves jest prawdopodobnie Twoją ulubioną grą MMORPG. W grze możesz stać się legendarnym piratem i odkrywać rozległy świat pełen wysp, skarbów, zatopionych statków i epickich spotkań. Do tej pory Sea of Thieves otrzymywała comiesięczne aktualizacje z dodatkowymi treściami i wydarzeniami, ale wszystko zmieni się w 2021 roku. Deweloper Rare ogłosił znaczącą zmianę w systemie aktualizacji i nagród w grze.

Sea of Thieves przechodzi na system sezonowy od przyszłego roku i będzie otrzymywać istotne aktualizacje treści mniej więcej co trzy miesiące. Każdy sezon będzie zawierał wydarzenia na żywo, a także nowe nagrody i przedmioty w sklepie w grze. Deweloperzy będą również kontynuować ulepszanie gry za pomocą dodatkowych łatek. Pojawi się także nowy system progresji ze 100 poziomami, który pozwoli Ci zdobyć "Pirate Renown" i odblokować kilka nagród w każdym sezonie. Jest to niemalże battle pass podobny do tego, który można znaleźć w wielu innych grach i będzie on dostępny dla wszystkich graczy za darmo. Jak pewnie sobie wyobrażałeś, będzie też opcjonalny "Plunder Pass", który możesz kupić i który będzie zawierał jeszcze więcej nagród do odblokowania.

 

 

Nowy system nie musi oznaczać, że będziesz miał mniej rzeczy do zrobienia w Sea of Thieves. W rzeczywistości, prawdopodobnie będziesz trochę bardziej zajęty grą, starając się uzyskać nagrody z battle passa. Z drugiej strony, jeśli spodziewałeś się dodatkowej zawartości PvP, będziesz rozczarowany, ponieważ Rare przestał pracować nad Areną PvP, aby skupić się na trybie przygodowym Sea of Thieves. Oczywiście nadal możesz cieszyć się jego aktualną wersją i walczyć z innymi graczami w grze, jeśli to właśnie wolisz.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare