Rise of the Ronin pozwoli ci korzystać z wielu broni

Rise of the Ronin pozwoli ci korzystać z wielu broni

Fani gier Team Ninja przyzwyczajeni są do ekscytującej rozgrywki z serii Dead or Alive, ale studio będzie odkrywać nowe ścieżki w Rise of the Ronin. Nadchodząca gra akcji z otwartym światem rozgrywa się w okresie Bakumatsu w Japonii i uhonoruje jeden z najkrwawszych okresów w historii kraju. Wcielając się w rolę samurajskiego wojownika bez pana, zanurzymy się w historię, która pozostawia na boku nadprzyrodzony wątek eksplorowany przez studio w grach takich jak Nioh i Wo Long: Fallen Dynasty. Dzięki solidnemu tłu historycznemu i historii, która ewoluuje w zależności od twoich wyborów i więzi, które nawiązujesz z ludźmi, których spotykasz w grze, Rise of the Ronin ma stać się kolejnym hitem w długiej historii studia.

Głęboka walka z wieloma opcjami

Opublikowany niedawno nowy film z rozgrywki w Rise of the Ronin oferuje szczegółowy wgląd w mechanikę walki w grze. Przemoc była powszechnym sposobem rozwiązywania problemów w okresie Bakumatsu, a gra dokładnie to odwzorowuje. Do dyspozycji gracza oddano szeroki wachlarz broni, w tym katany i włócznie, pozwalające na wykonywanie spektakularnych ataków, które przeleją krew przeciwników. Rise of the Ronin pozwala jednak także na korzystanie z innych broni, które nie były zwykle używane przez samurajskich wojowników, w tym pistoletów, a nawet "ognistej rury", która działa jak swego rodzaju miotacz ognia. Jako ronin, twoja postać nie ma żadnych skrupułów przed używaniem takich metod do osiągnięcia swoich celów.

 

 

Rise of the Ronin opiera się na doświadczeniach studia z innymi grami, w których walka jest istotna, takimi jak Nioh, i zapewnia ekscytujące wrażenia, w których opanowanie korzystania z każdej broni jest obowiązkowe. Gra wspiera rozgrywkę pełną akcji z solidną historią, która zagłębia się w zawiłości wojny Boshin.

Premiera gry zaplanowana jest na 22 marca i będzie ona dostępna wyłącznie na PlayStation 5. Jak zwykle, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zamówić Rise of the Ronin w przedsprzedaży i uzyskać najlepszą cenę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare