Rise of the Ronin wiernie odtwarza Japonię z 1800 roku

Rise of the Ronin wiernie odtwarza Japonię z 1800 roku

Rise of the Ronin zwróciło uwagę wszystkich graczy PlayStation, którym podobały się takie tytuły jak Ghost of Tsushima i Sekiro: Shadows Die Twice. Deweloper Team Ninja ma długą historię z grami akcji inspirowanymi Japonią, ale studio zawsze dodawało do swoich gier coś w rodzaju nadprzyrodzonego klimatu. Teraz deweloper przyjmuje bardziej realistyczne podejście do scenerii, oferując graczom możliwość eksploracji Japonii w ostatnich dniach szogunatu Tokugawa, okresu konwulsji znanego również jako Bakumatsu. Rise of the Ronin pozwala wcielić się w postać samuraja bez tytułu mistrzowskiego, który wyruszył na ekscytującą przygodę. Gra zawiera rozgałęziającą się fabułę, która ewoluuje w zależności od twoich decyzji, gdy wykuwasz swoją ścieżkę krwią i przemocą.

Odwiedź Japonię w 1800 roku

W Rise of the Ronin, Team Ninja zdecydował się odłożyć na bok dramaturgię nadprzyrodzonej wiedzy i starożytnych tajemnic, aby skupić się na dostarczeniu realistycznego doświadczenia osadzonego w Japonii z 1800 roku. Gra oferuje dokładne odwzorowanie życia w tamtej epoce i pozwala odwiedzić kultowe japońskie lokacje, takie jak Edo, Jokohama i Kioto, w tym niektóre z ich najważniejszych dzielnic. Studio jest zaangażowane w tworzenie tych lokacji z imponującym poziomem szczegółowości w grze. Możecie przyjrzeć się im po raz pierwszy w dedykowanym wpisie na PlayStation Blog, ale także zapoznać się z pierwszą częścią serii dzienników deweloperskich Rise of the Ronin, które Team Ninja opublikuje w nadchodzących tygodniach.

 

 

Rise of the Ronin to wciągająca przygoda z otwartym światem, pełna akcji. Deweloper stworzył system walki, który jest dostępny dla wszystkich graczy bez względu na ich poziom doświadczenia. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na broń dystansową, walkę wręcz czy broń palną, Rise of the Ronin oferuje szeroki wybór broni do postępów w grze i pozwala odkrywać różne style rozgrywki, które mogą być tak złożone, jak chcesz, w zależności od poziomu umiejętności.

Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na kody Rise of the Ronin na PS5 i przygotować się na nadchodzącą premierę gry 22 marca.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare