Instant Gaming EU
 
 

Zanurz się w świecie Rise of the Ronin dzięki nowemu materiałowi wideo

Zanurz się w świecie Rise of the Ronin dzięki nowemu materiałowi wideo

Premiera Rise of the Ronin jest coraz bliżej, a Team Ninja wciąż publikuje dodatkowe informacje na temat nadchodzącej gry. Po ujawnieniu większej liczby szczegółów na temat systemu walki i fabuły w ostatnich filmach, studio przedstawiło teraz przegląd procesu rozwoju. Taka podróż była pełna interesujących szczegółów na temat gry, które podkreślają wyjątkowy charakter doświadczenia, które z pewnością stanie się jedną z największych premier na konsole PlayStation w tym roku. Jeśli połączymy niesamowitą grafikę, szaloną walkę i dokładne odwzorowanie Bakumatsu, otrzymamy wciągającą przygodę, która pozwoli nam odkryć zawiłości jednego z najbardziej burzliwych okresów w historii Japonii.

Koncentracja na idei

Film podkreśla znaczenie wszystkich elementów w procesie tworzenia Rise of the Ronin. Oczywiście kluczowym elementem gry jest emocjonująca walka pełna akcji, która sprawiła, że inne gry stworzone przez Team Ninja stały się tak popularne. Studio dołożyło jednak wszelkich starań, aby bardzo szczegółowo odwzorować sytuację polityczną Japonii w okresie Bakumatsu, która posłużyła jako tło do stworzenia niesamowitej przygody. Wskazówki reżysera Rise of the Ronin, Fumihiko Yashidy, były spójnym elementem, który pozwolił zespołowi przekazać swoją wizję i stworzyć grę, która już przyciągnęła uwagę wielu fanów gatunku.

 

 

Rise of the Ronin to coś więcej niż tylko kolejna fantazyjna gra akcji, w której przedzierasz się przez hordy wrogów. Gra oferuje głębsze doświadczenie dla tych, którzy chcą spojrzeć poza ekscytującą walkę, nawet jeśli nie jest to nic podobnego do tego, co Ubisoft zrobił z Assassin's Creed Odyssey. Niemniej jednak, jest to więcej niż wystarczające, aby wesprzeć ekscytującą fabułę, która pozwoli graczom poczuć się jak autentyczny wędrowny samuraj, który nie służy żadnemu panu.

Gra Rise of the Ronin będzie dostępna na PlayStation 5 już jutro. Jeśli jeszcze nie kupiłeś swojej kopii, ale chcesz przeżyć intensywne doświadczenie osadzone w Japonii w 1900 roku, powinieneś skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na Rise of the Ronin i przygotować się do gry.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare