Instant Gaming EU
 
 

Rise of the Ronin ujawnia swój system walki

Rise of the Ronin ujawnia swój system walki

Teamowi Ninja nie brakuje doświadczenia, jeśli chodzi o tworzenie gier akcji, ale Rise of the Ronin pod wieloma względami będzie całkowicie różnić się od innych tytułów tworzonych przez to studio. Po pierwsze, oprawa i fabuła gry realistycznie podchodzą do okresu, w którym rozgrywa się akcja, znanego jako Bakumatsu. Team Ninja zdecydowało się na dokładne odwzorowanie lokacji i społeczeństwa z okresu, który zadecydował o przyszłości Japonii. Pojawienie się broni palnej z Zachodu całkowicie zmieniło sposób interakcji różnych walczących frakcji, co będzie również reprezentowane w Rise of the Ronin.

System walki pasujący do fabuły

Używanie broni palnej było uważane za niehonorowe wśród niektórych klas, ale bohater Rise of the Ronin jest bardziej zainteresowany osiągnięciem swoich celów wszelkimi dostępnymi środkami. W związku z tym zobaczymy go wykorzystującego w walce wszystkie rodzaje broni, od tradycyjnych katan po muszkiety z bagnetem. Najnowszy materiał wideo z gry Rise of the Ronin zagłębia się w użycie takich broni i prezentuje je w akcji, jednocześnie doceniając znaczenie badań historycznych, aby zaoferować jak najlepsze ich odwzorowanie. Twórcy Rise of the Ronin zdecydowali się stworzyć wiarygodne doświadczenie bojowe z ruchami, które mogą być wykonywane przez kogoś z wieloletnim doświadczeniem. Na szczęście nie sprawi to, że walka w Rise of the Ronin będzie mniej spektakularna.

 

 

Innym godnym uwagi aspektem systemu walki w Rise of the Ronin jest możliwość współpracy z postaciami, które spotykamy w grze. Gra pozwala na nawiązanie więzi z odpowiednimi postaciami, które spotykamy. W zależności od dokonanych wyborów mogą one stać się sojusznikami, którzy będą walczyć u twojego boku. Możliwość przełączania się między tobą a twoim towarzyszem i korzystania z ich umiejętności w walce otwiera mnóstwo możliwych kombinacji.

Rise of the Ronin jawi się jako ekscytujące doświadczenie z solidnym tłem i rozgrywką wspieraną przez unikalną mechanikę. Może to być jedna z najważniejszych ekskluzywnych premier na PlayStation 5 w tym roku. Jeśli chcesz zamówić grę w przedsprzedaży w najlepszej cenie, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na kody cyfrowe Rise of the Ronin przed premierą w przyszłym miesiącu.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare