Kinguin advent rest
 
 

Kup Wo Long: Fallen Dynasty

 • PC
 • PS5
 • PS4
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Przeżyj zmierzch dynastii Han jako bezimienny żołnierz zanurzony w wojnie na śmierć przeciwko demonom. Starożytna historia Chin nabiera nowego sznytu w tym mrocznym fikcyjnym przedstawieniu Trzech Królestw. Wo Long: Fallen Dynasty to historia "nikogo", który staje się legendarnym bohaterem podczas chaotycznego okresu Trzech Królestw. Twórcy Nioh wykorzystali całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć porywającą przygodę z głębokim naciskiem na walkę w sztukach walki z domieszką fantasy.  Chwyć za miecz i naucz się ofensywnych i defensywnych ruchów, aż staniesz się mistrzem zdolnym zmienić losy każdej bitwy swoimi uderzeniami. Bezlitośnie niszcz hordy wrogich demonów i trudnych bossów, tworząc swój własny styl walki i oblewając się krwią swoich wrogów. Imponująca grafika i akcja do samego końca czekają na ciebie w tej epickiej przygodzie inspirowanej legendami starożytnych Chin.  Czy staniesz się potężnym bohaterem zdolnym do pokonania miriad demonów, czy też jesteś tylko kolejnym żołnierzem, którego imię zostanie szybko zapomniane?

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Wo Long Fallen Dynasty

  Użyj klucza CD na Steam.

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Pobierz swoją grę ze sklepu Windows 10/Microsoft Store

  Komentarze na Wo Long: Fallen Dynasty

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare