Odkryj więcej szczegółów na temat historii w Rise of the Ronin

Odkryj więcej szczegółów na temat historii w Rise of the Ronin

Rise of the Ronin to nadchodząca przygodowa gra akcji od twórców Nioh. Team Ninja wykorzystał całe swoje doświadczenie z grami akcji, aby stworzyć wyjątkową przygodę osadzoną w Bakumatsu, szczególnie burzliwym okresie w historii Japonii. Szogunat Tokugawa dobiega końca, a Japonia otworzyła swoje granice na obce wpływy. Spowodowało to napięcia polityczne między różnymi frakcjami walczącymi o władzę, ale także wiele zmian w społeczeństwie i sposobach prowadzenia wojny. W Rise of the Ronin wcielasz się w rolę wojownika, który zrobi wszystko, co konieczne, aby osiągnąć swoje cele, próbując jednocześnie przetrwać polityczną zawieruchę.

Ekscytująca historia

Team Ninja ujawniło już wiele szczegółów na temat systemu walki w Rise of the Ronin, który jest dynamiczny i widowiskowy. Gra oferuje szeroką gamę broni do walki z wrogami, w tym broń palną. Ale w Rise of the Ronin jest znacznie więcej niż walka, a najnowszy film opublikowany przez studio koncentruje się na fabule i ujawnia więcej szczegółów na temat postaci i różnych frakcji obecnych w grze.

W Rise of the Ronin przybycie Czarnych Statków z Zachodu do Japonii oznacza początek zmian, które rozprzestrzenią się jak pożar w całym kraju. Siły zachodnie, ci, którzy wspierają szogunat i ci, którzy chcieliby zmian politycznych w Japonii, wszyscy mają swoje plany i poruszają swoimi pionkami w złożonej grze strategicznej dla trzech graczy. Pośród nich ty wcielasz się w bezimiennego wojownika, który swoimi działaniami zadecyduje o losie Japonii.

W grze spotkasz dużą liczbę postaci i to od ciebie zależy, jak będziesz z nimi współdziałać. Twoje działania ukształtują historię w Rise of the Ronin i określą, czy staną się potężnymi wrogami, czy bezcennymi sojusznikami, którzy mogą nawet pomóc ci w walce.

 

 

Rise of the Ronin oferuje ekscytujące doświadczenie z tobą w centrum historii, ale także pozwala ci wykuć swoją ścieżkę w epickiej przygodzie, która zadecyduje o przyszłości Japonii. Premiera gry zaplanowana jest na 22 marca wyłącznie na PlayStation 5. Jak zwykle, możesz znaleźć najlepsze rabaty na Rise of the Ronin za pomocą naszej porównywarki, jeśli nie chcesz przegapić tej przygody.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare