Instant Gaming EU
 
 

Rise of the Ronin rozszerza się o nowe funkcje i zawartość

Rise of the Ronin rozszerza się o nowe funkcje i zawartość

Od momentu premiery Rise of the Ronin, która miała miejsce dwa miesiące temu, gra była źródłem bardzo dobrych chwil dla wielu graczy. Dzięki ekscytującej historii osadzonej w Japonii podczas Bakumatsu i wciągającemu systemowi walki, który pozwala korzystać z szerokiej gamy broni, gra stworzona przez Team Ninja oferuje wciągające i wyjątkowe wrażenia. Gra pozwala ci podróżować po Japonii jako samuraj bez tytułu mistrzowskiego w burzliwym okresie i daje ci możliwość wyruszenia w ekscytującą przygodę. Ponadto, niektóre znane postacie, które spotkasz, staną się twoimi towarzyszami, jeśli dobrze rozegrasz swoje karty, otwierając drzwi do dodatkowych gałęzi historii i ekscytujących interakcji w walce.

Już w tym tygodniu

Rise of the Ronin oferuje solidną rozgrywkę, która wkrótce zostanie rozszerzona o dodatkową zawartość i nowe funkcje. Producent i reżyser gry Team Ninja, Fumihiko Yasuda, zagłębił się w nadchodzące dodatki w poście na PlayStation Blog, który ujawnia wiele szczegółów. Studio doda zawartość powiązaną z niektórymi ze swoich najpopularniejszych serii gier wideo. Gracze znajdą zestaw zbroi ninja Hayabusa-ryu inspirowany bohaterem Ninja Gaiden, a William, główny bohater Nioh, pojawi się w kultowym zestawie Obsidian Armor z Nioh.

 

 

Oprócz elementów kosmetycznych, nadchodząca aktualizacja Rise of the Ronin doda również pięć nowych misji sojuszniczych, nowych partnerów treningowych dojo oraz kilka ulepszeń rozgrywki, które pozwolą graczom na większą różnorodność stylów podczas wyposażania dwóch broni tego samego typu i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany sprawią, że Rise of the Ronin będzie nieco bardziej ekscytujące, szczególnie dla tych, którzy kochają inne gry stworzone przez Team Ninja.

Studio potwierdziło, że nowa aktualizacja zostanie wydana jeszcze w tym tygodniu, więc bądźcie czujni i przygotujcie się na łatanie swojej gry wkrótce. Oczywiście, jeśli nie posiadasz gry, a chcesz wyruszyć w epicką przygodę osadzoną w XIX-wiecznej Japonii, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić tani kod do gry Rise of The Ronin. Pamiętaj, że gra jest dostępna wyłącznie na konsole PlayStation 5.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare