Mortal Kombat 1 wkracza na ring we wrześniu

Mortal Kombat 1 wkracza na ring we wrześniu

Drażniono się z nami, kazano nam czekać i wreszcie mamy potwierdzenie. Mortal Kombat 12 nazywa się teraz oficjalnie Mortal Kombat 1 i pojawi się 19 września. Jest wiele do zgłoszenia, ale zanim cokolwiek innego, sprawdź zwiastun Mortal Kombat 1. Ostrzegamy: jest gorszy niż kiedykolwiek.

Mamy to we krwi

Mortal Kombat 1 potwierdza to, co już podejrzewaliśmy - gra travels back in time ma na celu ponowne uruchomienie serii. Liu Kang, który wstąpił do boskości w Mortal Kombat 11, ustanowił nowy wszechświat, "pustą kartę", jeśli wolisz. I choć dąży do pokoju, jasno daje do zrozumienia, że nie cofnie się przed staromodną przemocą wobec każdego, kto zagraża jego nowej erze.

Według strony website:

"Gra wprowadzi odrodzony wszechświat Mortal Kombat, który został stworzony przez Boga Ognia Liu Kanga, zawierający przeprojektowane wersje kultowych postaci, jakich nigdy wcześniej nie widziano, wraz z nowym systemem walki, trybami gry, miażdżącymi kości ruchami kończącymi i nie tylko".

Wśród ujawnionych postaci są Liu Kang, Kitana, Mileena, Scorpion, Sub-Zero i Raiden, więc wiemy, że te znajome twarze będą obecne podczas premiery. Zapowiedziano również Johnny'ego Cage'a oraz "wiele innych postaci".

Gra wprowadzi również nową funkcję wspomagania walki, w której można "wybierać spośród unikalnej listy partnerów Kameo, którzy pomogą ci w walce". Brzmi to trochę jak Marvel vs. Capcom, w którym inni wojownicy wskakują do szybkiego ataku, zanim ponownie wyskoczą.

Zamówienia przedpremierowe na Mortal Kombat 1 ruszają jutro

Mortal Kombat 1 ukaże się 19 września 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC. Dostępne będą trzy edycje: Standard, Premium i potężna Edycja Kolekcjonerska. Omówimy je w osobnym poście.

Kolejną ważną wiadomością jest to, że zamówienia przedpremierowe rozpoczną się 19 maja o godzinie 10:00 czasu PT, a ci, którzy zrobią to na PS5 i Xbox, będą mogli dołączyć do testów beta, które odbędą się w sierpniu tego roku. Zamówienia przedpremierowe zapewnią również Shang Tsunga jako grywalną postać. Jeśli chcesz dołączyć do testów beta, pobierz Mortal Kombat 1 PS5 key z naszej porównywarki, gdy tylko będą dostępne.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare