Palworld zapowiada nowych Palsów i lokacje w letniej aktualizacji

Palworld zapowiada nowych Palsów i lokacje w letniej aktualizacji

Pomimo znacznego zmniejszenia liczby jednoczesnych graczy w Palworld, gra opracowana przez Pocketpair nadal ma sporą bazę graczy na Steamie, jak na tytuł wciąż w fazie wczesnego dostępu. Jednak społeczność grająca w grę jest zapalona do nowości i chce zobaczyć nowe dodatki, zwłaszcza nowych Palsów do interakcji. Na szczęście gracze Palworld będą mieli więcej tych wyjątkowych stworzeń do zabawy latem, jak ujawniono w niedawnym filmie, który przedstawia zawartość, która pojawi się w kooperacyjnej grze wieloosobowej z otwartym światem w przyszłej aktualizacji.

Nowy region i kumple

Cztery różne Palsy, których nazwy nie zostały jeszcze ujawnione, pojawiają się w najnowszym materiale wideo Palworld. Materiał filmowy ujawnia nową lokację inspirowaną Japonią, w której znajdują się wszystkie drzewa kwitnącej wiśni. Ich nazwy nie zostały jeszcze ujawnione, ale wyglądają odpowiednio jak grzyb, żaba, paw i pies. Społeczność pospieszyła porównać je z Pokémonami, aby sprawdzić, czy mogą znaleźć jakieś podobieństwa i okazuje się, że ostatni z nich ma pewne niejasne podobieństwo do Lucario, co wystarczy, aby posłużyć jako paliwo do kontrowersji między obiema grami. Warto powiedzieć, że pomimo całego dramatu związanego z tym, że Palworld jest kopią Pokémonów, zapowiedziane działania prawne przeciwko Pocketpair jeszcze się nie wydarzyły.

 

 

Ogłoszenie zostało przyjęte z radością przez społeczność Palworld, która z niecierpliwością czeka również na wiadomości o trybie PvP, który ma pojawić się w grze w przyszłości. Pocketpair musiało drastycznie zmodyfikować swój plan rozwoju dla gry ze względu na jej ogromny sukces, a studio musiało również podjąć ogromny wysiłek, aby nadążyć za ogromną liczbą graczy, którzy rzucili się, aby zagrać w Palworld, gdy został wydany we wczesnym dostępie. Teraz, gdy hype się ustabilizował, Pocketpair z pewnością chce poświęcić trochę czasu, aby wszystko było jak należy, aby nie zepsuć niesamowitej okazji, jaką przyniósł im Palworld.

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie odkryłeś tego ekscytujących "Pokémonów z bronią", zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby kupić Palworld w najlepszej cenie. Przekonasz się, że gra ma wiele do zaoferowania.

21.05zł
Palworld
Palworld
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare