Palworld może pojawić się na PS5, ale nie na Nintendo Switch

Palworld może pojawić się na PS5, ale nie na Nintendo Switch

Kilka miesięcy temu Palworld miał start, którego wielu twórców gier wideo chciałoby dla swoich kreacji. Z milionami graczy w grze i kontrowersjami dotyczącymi jej podobieństw do gier Pokémon, które tylko zwiększyły popularność gry, gra szybko osiągnęła bezprecedensowy sukces. Raczej niewielka gra zawstydziła niektóre z bardzo oczekiwanych wydań potrójnego A w 2024 roku, dzięki czemu gra stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla wielu graczy. Przenosząc się kilka miesięcy do przodu, sytuacja w Palworld nieco się ochłodziła, co jest całkiem logiczne, biorąc pod uwagę, że jest to gra, która wciąż znajduje się w fazie wczesnego dostępu. Deweloper Pocketpair wciąż dodaje nowe funkcje do gry poprzez darmowe aktualizacje, a gra utrzymuje stabilną bazę graczy.

Nowe platformy

Szczyt jednoczesnej liczby graczy osiągnięty przez Palworld, gdy został wydany na Steam, może już nigdy nie zostać osiągnięty, przynajmniej na platformie Valve. Pocketpair może jednak szukać bardziej zielonych pól gdzie indziej. Menedżer społeczności Palworld opublikował na X (Twitter) informację o możliwym wydaniu gry na konsolach PlayStation. Wszyscy założyli, że niebieskie serce w poście bezpośrednio wskazuje na PlayStation 4 i PlayStation 5 jako kolejne platformy, na których będzie można zagrać w Palworld. Wciąż jednak nie ma oficjalnego ogłoszenia o dacie premiery.

 

 

Zbliżająca się premiera nowej łatki pełnej zawartości z nowym obszarem do eksploracji, nowymi stworkami i zwiększeniem limitu poziomów byłaby odpowiednim momentem na wydanie gry na innych platformach i przyciągnięcie uwagi mas. Jednak Nintendo Switch powinno zostać wykluczone z domysłów dotyczących przyszłych platform dla Palworld. Dyrektor generalny Poketpair, Takuro Misobe, ujawnił w niedawnym wywiadzie, że ograniczone możliwości hybrydowej konsoli Nintendo sprawiają, że jest mało prawdopodobne, aby gra została wydana w najbliższym czasie na tej platformie.

Bez względu na to, jaką platformę wybierzesz, aby zagłębić się w wyjątkowy wszechświat Palworld, zawsze będziesz mieć do dyspozycji najlepsze okazje cenowe na Palworld dzięki naszej porównywarce, zapewniając, że możesz uzyskać swoją kopię w optymalnej cenie.

73.34zł
Palworld
Palworld
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare