Palworld osiąga rekordową sprzedaż w ciągu zaledwie kilku dni

Palworld osiąga rekordową sprzedaż w ciągu zaledwie kilku dni

Palworld to chwilowa sensacja w świecie gier wideo. Ta gra survivalowa z otwartym światem stworzona przez Pocketpair sprzedała się w dwóch milionach egzemplarzy pierwszego dnia w Early Access. Dwa dni później liczba ta została podwojona i nadal rośnie w absurdalnym tempie. Akcja gry toczy się w świecie zamieszkanym przez tajemnicze stworzenia znane jako Pals, które są dość podobne do Pokémonów. Możesz je oswoić i sprawić, by walczyły za ciebie, ale także pracować dla ciebie w fabrykach i na farmach, gdzie wykorzystujesz ich unikalne moce. W Palworld Pals mogą być traktowane jako broń, narzędzia, żywność i towary jednocześnie. Gra stawia przed tobą wyzwanie przetrwania w środowisku wieloosobowym, które gromadzi do 32 graczy, wykorzystując Pals w dowolny sposób.

 

 

Pokémony z bronią

Premiera Palworld we wczesnym dostępie szybko wywołała duże kontrowersje, ponieważ gra została oskarżona o bycie rażącą kopią Pokémonów. Wiele Pals w grze jest niezwykle podobnych do niektórych kultowych Pokémonów. Nie wydaje się to jednak być problemem dla milionów graczy, którzy już zanurzyli się w rozgrywce, która kładzie nacisk na przetrwanie z Palworld. Zamiast tego istnieje również część społeczności, która chciałaby zobaczyć, jak Game Freak przyjmuje bardziej agresywne podejście do serii Pokémon, wprowadzając podobną mechanikę.

Palworld to gra, w której celem jest przetrwanie. Bez względu na to, jak urocze mogą być Pals, są one przydatnymi narzędziami do osiągnięcia twoich celów. Takie podejście jest dość agresywne i destrukcyjne w porównaniu do serii Pokémon, ale przyciągnęło uwagę wielu graczy, którzy szukali innego rodzaju doświadczenia.

 

 

Obecnie Palworld jest grą w fazie ewolucji. Podczas gdy w grę można grać z przyjaciółmi w trybie kooperacji online, twórcy Palworld planują wprowadzić do gry PvP i umożliwić graczom handel swoimi Pals. Dodanie takich funkcji znacząco zmieni mechanikę rozgrywki, czyniąc grę jeszcze bardziej interaktywną i wymagającą.

Będziemy musieli poczekać, aby dowiedzieć się, czy Palworld jest pierwszą wielką niespodzianką 2024 roku. Gra pokazała, że ogromna społeczność nie przejmuje się jej podobieństwem do innych gier, a nawet uważa je za atrakcyjne. Ostatecznie, ogólne wrażenia z rozgrywki, które zapewnia gra, są kluczem do sukcesu, a Palworld wciąż ma przed sobą długą drogę, aby prześcignąć gry takie jak Pokémon Legends: Arceus i inne tytuły z serii.

Jeśli chcesz wskoczyć do hype train'u i samemu przekonać się, dlaczego Palworld jest tak popularny, wszystko co musisz zrobić, to skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić cyfrowy klucz Steam do Palworld w najlepszej cenie i zacząć grać w grę na PC za pośrednictwem Steam już dziś.

73.23zł
Palworld
Palworld
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare