Instant Gaming EU
 
 

Nowy zwiastun Final Fantasy VII Rebirth przedstawia antagonistę

Nowy zwiastun Final Fantasy VII Rebirth przedstawia antagonistę

Square Enix opublikowało nowy zwiastun Final Fantasy VII Rebirth zatytułowany "Destined for Rebirth", w którym Cloud i jego załoga próbują stawić czoła zagrożeniu ze strony Sephirotha. Z dramatycznym lektorem jako tłem, zapowiedź zawiera kultowe sceny z klasycznego Final Fantasy VII, w tym Sephirotha w Nibelheim ogarniętym płomieniami.

Co więcej, jest też kilka niepublikowanych klipów z gry, w tym jeden, w którym Cloud wydaje głośny i udręczony okrzyk do Tify oraz, oczywiście, zawsze tajemnicze pojawienie się Zacka Faira. "Destined for Rebirth" podkreśla epickie momenty, w tym walkę z bossem Terror of the Deep (tuż przed sceną z delfinami w Lower Junon), ceremonię Junon i incydent w Nibelheim. Można w nim również po raz pierwszy zobaczyć nowe stworzenia i postacie, takie jak Midgardsormr.

Zobacz zapowiedź:

 

 

Final Fantasy VII Rebirth , uznana za "najbardziej oczekiwaną" grę 2024 roku na The Game Awards, jest drugą z trzech części planowanych w ramach uznanego przez krytyków remake'u Final Fantasy VII. Ta samodzielna przygoda na rozległej i tętniącej życiem planecie podąża za Cloudem, Tifą, Barretem, Aerith i Red XIII, którzy uciekają z dystopijnego miasta Midgar do odległego świata.

Aby wytropić Sephirotha, nawiedzającą postać z przeszłości Clouda, która planuje rządzić planetą, ci mało prawdopodobni bohaterowie łączą siły z nowymi towarzyszami, takimi jak uduchowiony ninja operacyjny Yuffie i mądry, koci robot Cait Sith. Poprowadź te postacie do walki, aby przeciwstawić się ich losowi. Eksploruj klasyczne lokacje odtworzone w olśniewających szczegółach. Przeżyj dziesiątki godzin satysfakcjonujących zadań pobocznych, polowań na diabły, mini-gier i bogatych historii o ludziach i kulturach planety.

Nowe funkcje dodane w Final Fantasy VII Rebirth obejmują rozległy otwarty świat z szybką podróżą. W walce, dodanie Synergii między postaciami pozwala na łączenie umiejętności dwóch z nich - a być może nawet trzech w ostatecznej wersji. Dodatkowo do drużyny dołącza dwóch nowych członków: Yuffie Kisaragi, widziana już w Final Fantasy VII Remake Intergrade oraz Red XIII, który wcześniej był jedynie postacią niezależną w pierwszej grze. Potwierdzono, że Vincent Valentine również dołączy do grupy jako postać niezależna w Rebirth i możemy sobie wyobrazić, że Cid Highwind również nie będzie grywalny.

Final Fantasy VII Rebirth to druga część klasycznego remake'u Final Fantasy VII. Gra ukaże się 29 lutego wyłącznie na PlayStation 5. Wiemy jednak, że gra ostatecznie trafi na PC, podobnie jak jej poprzedniczka. Jeśli chcesz przeżyć więcej przygód Clouda, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych ofert kluczy cyfrowych do Final Fantasy VII Rebirth i przygotuj się na najbardziej oczekiwany sequel 2024 roku.

  • Oficjalna strona : FFVII Rebirth
  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : Square Enix
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 29 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare