FFVII Rebirth zapowiada piosenkę przewodnią i nowe zwiastuny

FFVII Rebirth zapowiada piosenkę przewodnią i nowe zwiastuny

The Game Awards to nie tylko ceremonia wręczenia nagród, ale także spektakl, który zawierał niezwykłe występy wśród swoich zapowiedzi i wyróżnień. Jednym z nich był Herald of Darkness z gry Alan Wake 2, w wykonaniu Old Gods of Asgard. Drugim, o którym mowa, był debiutancki występ "No Promise to Keep", piosenki przewodniej nadchodzącego Final Fantasy VII Rebirth, uznanej za najbardziej oczekiwaną grę 2024 roku.

Zaśpiewana przez Loren Allred, gwiazdę, która użyczyła swojego głosu do "Never Enough" w filmie The Greatest Showman, scena w grze przedstawia Aerith i grupę odtwarzającą scenę LOVELESS w teatrze. W zapowiedzi pojawia się również Jessie, a dla tych, którzy znają jej historię, przed dołączeniem do AVALANCHE była znaną aktorką w Gold Saucer.

 

 

"Jestem podekscytowana i pokorna, że mogę ożywić kultowy głos Aerith w "No Promises to Keep" w FINAL FANTASY VII REBIRTH" - powiedziała Allred. "Kompozytor Nobuo Uematsu jest muzycznym wizjonerem, który wniósł tak wiele do świata FINAL FANTASY, a możliwość współpracy z tak innowacyjnym talentem była zaszczytem. Jestem bardzo wdzięczna zespołowi Square Enix i nie mogę się doczekać, aż świat usłyszy tę piosenkę i zagra w grę, na którą wszyscy czekaliśmy".

Podczas gdy Loren Allred występowała, niewidziany dotąd materiał filmowy pojawił się w zwiastunie Final Fantasy VII Rebirth. Po raz pierwszy zobaczyliśmy Cida Highwinda, ostatniego członka drużyny, a także twarz ulubieńca fanów, Vincenta Valentine'a. Pojawiają się również inne postacie, takie jak Dio, właściciel Gold Saucer oraz Dyne, były partner Barreta i ojciec Marlene.

Aby jeszcze bardziej zakłopotać graczy, zwiastun pokazuje sceny Zacka i Clouds w Midgar. Zack rozmawia z Marlene, a później spotyka Aerith, przykutą do łóżka i pogrążoną w głębokim śnie. Krążą niezliczone spekulacje i teorie na temat tego, dlaczego Zack żyje, a Cloud jest nadal w śpiączce z powodu zatrucia Mako. Niektórzy uważają, że jest to równoległa linia czasu, podczas gdy inni uważają, że jest to przygotowanie do przyszłego DLC.

Odkładając na bok te cykliczne i niesprawdzone teorie, Final Fantasy VII Rebirth obiecuje dostarczyć to wszystko. Gra zawiera 2 płyty CD, rozległy świat, nowe postacie, funkcje rozgrywki, takie jak zdolności synergiczne i wiele więcej. Dla zagorzałych fanów, gra zostanie wydana 29 lutego 2024 roku, wyłącznie na PlayStation 5, z późniejszą premierą na PC. Sprawdź naszą porównywarkę najtańszych ofert kluczy cyfrowych na Final Fantasy VII Rebirth i przeżyj - lub odkryj - kontynuację historii Clouda i jego przyjaciół.

  • Oficjalna strona : FFVII Rebirth
  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : Square Enix
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 29 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare