Instant Gaming EU
 
 

Final Fantasy VII Rebirth oficjalnie debiutuje po 4 latach oczekiwania

Final Fantasy VII Rebirth oficjalnie debiutuje po 4 latach oczekiwania

Final Fantasy VII Rebirth to fabularna gra akcji (RPG akcji) opracowana i opublikowana przez Square Enix. Jest to kontynuacja gry Final Fantasy VII Remake wydanej w 2020 roku i jest drugą częścią trzyczęściowego projektu Remakeów Final Fantasy VII. Po 4 latach oczekiwania Final Fantasy VII Rebirth zadebiutowało 29 lutego 2024 roku. Gra otrzymała wiele pozytywnych opinii.

 


Podobnie jak jej poprzedniczka, rozgrywka w Rebirth łączy akcję w czasie rzeczywistym z elementami strategicznymi i fabularnymi. Rozgrywająca się bezpośrednio po wydarzeniach z Remake'a, gracze kontrolują najemnika Cloud Strife'a i drużynę postaci składającą się głównie z eko-terrorystycznej grupy AVALANCHE, którzy wyruszają w podróż przez planetę, aby powstrzymać megakorporację Shinra przed wykorzystaniem jej esencji życiowej, Lifestream, jako źródła energii i pokonać byłego elitarnego SOLDIER Sephirotha, który chce zjednoczyć się z planetą, aby osiągnąć większą moc.

Ci, którzy nie grali w poprzednią wersję Remake'u, nie muszą się martwić. Zgodnie z wiadomością dyrektora kreatywnego Tetsuyi Nomury na Twitterze, Final Fantasy 7 Rebirth zostało zaprojektowane tak, aby nowi gracze mogli zrozumieć fabułę bez konieczności grania w poprzednią wersję. Tetsuya Nomura ujawnił również, że trwają prace nad trzecim remakiem.

Dodatkowo, jeśli gracze chcą wypróbować grę przed podjęciem decyzji, mogą zagrać w darmowe demo w PlayStation Store. Demo, zatytułowane "The Fall of a Hero in Nibelheim", pozwala graczom doświadczyć początkowego rozdziału fabuły gry oraz obszaru Junon, gdzie gracze mogą swobodnie eksplorować świat Final Fantasy VII Rebirth. Po przejściu tego dema gracze będą mogli pominąć ten segment fabuły w pełnej wersji gry.

Gra jest już dostępna na Playstation 5, możesz skorzystać z porównywarki cen dLcompare, aby uzyskać najlepsze ceny na Final Fantasy VII Rebirth.

  • Oficjalna strona : FFVII Rebirth
  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : Square Enix
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 29 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare