Przygotuj się na Final Fantasy VII Rebirth dzięki filmowi fabularnemu

Przygotuj się na Final Fantasy VII Rebirth dzięki filmowi fabularnemu

Final Fantasy VII jest uważana za najlepszą grę w całej serii, a jej najnowsze wersje odniosły wielki sukces wśród fanów. Final Final Fantasy VII Remake Intergarde oferuje zupełnie inną rozgrywkę, która opiera się bardziej na akcji niż walce turowej, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. Pozwala fanom ponownie przeżyć pierwszy epizod klasycznej historii w nowoczesny sposób, który jest znacznie bardziej spektakularny, dodając jednocześnie nowe elementy i niespodzianki. Final Fantasy VII Rebirth będzie kontynuować historię z oryginalnej gry, ale z imponującą grafiką i dodatkowymi nowościami.

Ciąg dalszy historii

Premiera Final Fantasy VII Rebirth zaplanowana jest na 29 lutego na PlayStation 5, a na jej wydanie czeka ogromny legion fanów. Square Enix opublikowało nowy materiał wideo, który rewiduje dotychczasową historię gry oraz nowy zestaw zdjęć, które ujawniają fragmenty rozgrywki z nadchodzącej gry. Wideo oferuje cały przegląd wydarzeń z poprzedniej gry i jest dobrym sposobem na przygotowanie się do nadchodzącej premiery.

 

 

Final Fantasy VII Rebirth wprowadzi nowe postacie, w tym Yuffie, która stanie się częścią naszej drużyny po jej początkowym pojawieniu się w rozszerzeniu Intermission. Gra obejmie kolejną część historii z oryginalnego tytułu, aż do wydarzeń w Zapomnianej Stolicy, ale nowe wersje podejmują wydarzenia w innej kolejności, więc można spodziewać się pewnych różnic. Nie jest konieczne granie w pierwszą grę, aby cieszyć się Final Fantasy VII Rebirth, ale jest to w twoim najlepszym interesie, jeśli nie znasz historii i otrzymasz ekskluzywną materię przywoływania.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym fanem serii, czy odkryłeś ją dzięki jej remake'om, powinieneś sprawdzić najlepsze oferty na klucze Final Fantasy VII Rebirth za pomocą naszej porównywarki, jeśli chcesz zanurzyć się w tej epickiej historii na początku 2024 roku.

  • Oficjalna strona : FFVII Rebirth
  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : Square Enix
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 29 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare