Instant Gaming EU
 
 

Palworld ogłasza swój pierwszy rajd

Palworld ogłasza swój pierwszy rajd

Palworld zaskoczył wszystkich bezprecedensowym sukcesem, który zignorował twierdzenia, że gra jest rażącą kopią Pokémonów. Gra pobiła wszelkie rekordy, jeśli chodzi o jednoczesną liczbę graczy i stała się tak duża, że jej twórcy stwierdzili, że jest to nie do opanowania dla tak małego studia. Nie powstrzymuje to jednak Pocketpair przed wydawaniem dodatkowej zawartości do gry wieloosobowej z otwartym światem. Studio ogłosiło, że do gry trafi pierwszy raid, w którym pojawi się nowy Pal, którego nigdy wcześniej nie widziano w grze.

Oto Bellanoir!

Palworld zawiera dużą liczbę stworków, które można oswoić i zmusić do pracy. Jednak jest też kilku dużych bossów, w tym Grizzbolt, który wygląda jak gigantyczny Pikachu i dzierży miniguna. Stanowią oni znacznie trudniejsze wyzwanie niż którykolwiek z ich mniejszych przyjaciół, ale nowy dodatek do Palworld będzie jeszcze bardziej niebezpieczny. Bellanoir będzie pierwszym rajdem w Palworld i zmierzy graczy z zupełnie nowym Palem. Duża grupa graczy będzie musiała skoordynować swoje wysiłki, aby ją pokonać i tylko najbardziej utalentowani Pal Tamerzy będą mieli szansę przeciwstawić się jej niesamowitym mocom.

 

 

Palworld pozostaje jedną z najpopularniejszych gier 2024 roku, obok Helldivers 2. Ich sukces jest tak ogromny, że większość innych tegorocznych premier wygląda blado, w tym wiele gier AAA. W przypadku Palworld, jego niezaprzeczalne podobieństwo do Pokémonów tylko zwiększyło popularność Palworld. Game Freak rozważał możliwość złożenia pozwu przeciwko Pocketpair, ale nic się jeszcze w tej sprawie nie wydarzyło, a Palworld nadal korzysta z tych samych zasobów, pomimo ich oczywistego podobieństwa do niektórych klasycznych Pokémonów. W każdym razie, twórcy Palworld kontynuują swój program i dodają nowe funkcje do swojej gry we wczesnym dostępie, aby zapewnić fanom zajęcie i poprawić wrażenia.

Nie potwierdzono daty pojawienia się raidu Bellanoir w Palworld, ale można się spodziewać, że nastąpi to wkrótce. Pamiętaj, aby śledzić naszą stronę z wiadomościami, jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące najnowszych dodatków do gry, gdy tylko będą dostępne. Możesz również skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać kod do gry Palworld w najlepszej cenie, jeśli chcesz samemu przekonać się, dlaczego gra jest tak popularna.

21.18zł
Palworld
Palworld
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare