Palworld ogłasza swój pierwszy rajd

Palworld ogłasza swój pierwszy rajd

Palworld zaskoczył wszystkich bezprecedensowym sukcesem, który zignorował twierdzenia, że gra jest rażącą kopią Pokémonów. Gra pobiła wszelkie rekordy, jeśli chodzi o jednoczesną liczbę graczy i stała się tak duża, że jej twórcy stwierdzili, że jest to nie do opanowania dla tak małego studia. Nie powstrzymuje to jednak Pocketpair przed wydawaniem dodatkowej zawartości do gry wieloosobowej z otwartym światem. Studio ogłosiło, że do gry trafi pierwszy raid, w którym pojawi się nowy Pal, którego nigdy wcześniej nie widziano w grze.

Oto Bellanoir!

Palworld zawiera dużą liczbę stworków, które można oswoić i zmusić do pracy. Jednak jest też kilku dużych bossów, w tym Grizzbolt, który wygląda jak gigantyczny Pikachu i dzierży miniguna. Stanowią oni znacznie trudniejsze wyzwanie niż którykolwiek z ich mniejszych przyjaciół, ale nowy dodatek do Palworld będzie jeszcze bardziej niebezpieczny. Bellanoir będzie pierwszym rajdem w Palworld i zmierzy graczy z zupełnie nowym Palem. Duża grupa graczy będzie musiała skoordynować swoje wysiłki, aby ją pokonać i tylko najbardziej utalentowani Pal Tamerzy będą mieli szansę przeciwstawić się jej niesamowitym mocom.

 

 

Palworld pozostaje jedną z najpopularniejszych gier 2024 roku, obok Helldivers 2. Ich sukces jest tak ogromny, że większość innych tegorocznych premier wygląda blado, w tym wiele gier AAA. W przypadku Palworld, jego niezaprzeczalne podobieństwo do Pokémonów tylko zwiększyło popularność Palworld. Game Freak rozważał możliwość złożenia pozwu przeciwko Pocketpair, ale nic się jeszcze w tej sprawie nie wydarzyło, a Palworld nadal korzysta z tych samych zasobów, pomimo ich oczywistego podobieństwa do niektórych klasycznych Pokémonów. W każdym razie, twórcy Palworld kontynuują swój program i dodają nowe funkcje do swojej gry we wczesnym dostępie, aby zapewnić fanom zajęcie i poprawić wrażenia.

Nie potwierdzono daty pojawienia się raidu Bellanoir w Palworld, ale można się spodziewać, że nastąpi to wkrótce. Pamiętaj, aby śledzić naszą stronę z wiadomościami, jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące najnowszych dodatków do gry, gdy tylko będą dostępne. Możesz również skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać kod do gry Palworld w najlepszej cenie, jeśli chcesz samemu przekonać się, dlaczego gra jest tak popularna.

73.23zł
Palworld
Palworld
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare