K4G BG 4 EN
 
 

Mortal Kombat 1 zadebiutuje bez crossplayu

Mortal Kombat 1 zadebiutuje bez crossplayu

Pomimo tego, że prace nad grą trwają już od dłuższego czasu, wydaje się, że deweloper wciąż potrzebuje go więcej, aby zaimplementować wszystkie funkcje, na które Mortal Kombat 1 zasługuje przed premierą. Chociaż crossplay nie jest absolutnie konieczny, aby gracze mogli cieszyć się grą, zawsze jest bardzo mile widzianym dodatkiem do gier walki, ponieważ zwiększa pulę graczy, z którymi możesz zmierzyć się w swoich meczach, przyspieszając proces dobierania graczy i pozwalając ci przetestować swoje umiejętności w szerokim zakresie stylów gry. Niestety, w Mortal Kombat 1 zabraknie tej funkcji w momencie premiery, ale NetherRealm Studios obiecuje dodać ją później, choć nic nie zostało powiedziane o tym, które platformy zostaną uwzględnione.

Gotowe do premiery

Pomimo smutnej wiadomości o crossplayu, z przyjemnością potwierdzamy, że Mortal Kombat 1 jest gotowy do premiery, która odbędzie się w przyszły wtorek na PC, PlayStation 5, Nintendo Switch i Xbox Series X/S. NetherRealm Studios opublikowało również spektakularny zwiastun premierowy, aby przygotować fanów na to, co nadchodzi. Wideo oferuje dobre spojrzenie na wielu wojowników, którzy będą dostępni w Mortal Kombat 1 w momencie premiery, w tym Reiko i Shang Tsunga.

 

 

Ponadto, jeśli zastanawiasz się nad opcjami dostępności Mortal Kombat 1, z przyjemnością dowiesz się, że studio opublikowało listę funkcji. Obejmuje ona dostosowanie sterowania, tryb dla osób ze ślepotą barw, czytnik ekranu i wiele innych. Nie będziesz miał żadnych problemów z cieszeniem się Mortal Kombat 1, niezależnie od platformy, na której grasz.

Mortal Kombat 1 wkracza niczym powiew świeżego powietrza do serii, która jest ulubieńcem fanów gatunku od wielu lat. Przynosi nowe początki dla postaci, nową fabułę i wiele innych nowości. Już teraz możesz kupić tani cdkey Mortal Kombat 1 za pomocą naszej porównywarki i odkryć reboot najsłynniejszej serii bijatyk.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare