Minecraft Dungeons - data premiery

Minecraft Dungeons - data premiery

Minecraft od dawna zapewnia rozrywkę graczom, oferując niemal nieskończone możliwości, dzięki którym można tworzyć nieskończoną liczbę światów, pozwalającym na wiele różnych opcji rozgrywki. Widzieliśmy odtwarzane uniwersa z innych gier wideo w Minecraftcie, ale teraz programiści ze studia Mojang zamierzają eksperymentować z innym gatunkiem. Minecraft Dungeons to przygoda, w której my, gracze, staniemy się bohaterami, walczącymi z niekończącymi się falami potworów, odkrywając nieznane ziemie, szukając skarbów, rozwiązując zagadki i dobrze się bawiąc.

 

 

Minecraft Dungeons to dungeon crawler, w którym wybierasz bohatera i poruszasz się po generowanych proceduralnie mapach, walcząc z potworami, zbierając łupy i odkrywając sekrety, przechodząc kolejne poziomy. Podejmiesz misję pozbycia się złego Arch-Illagera, niebezpiecznego złoczyńcy, którego plany zagrażają światu. Jest to gra przygodowa, w której bohaterowie używają ataków w zwarciu, ataków dystansowych i magii, aby pokonać różnorodne potwory. W Minecraft Dungeons, będziesz mógł wyposażyć swoją postać w różne bronie i zbroje oraz odblokować unikalne przedmioty i zaklęcia broni, aby zniszczyć wrogów. Nie ma klas, a sposób, w jaki Twoja postać zachowa się w walce, zależy wyłącznie od Twojego stylu gry i wyposażenia, którego używasz w danym momencie.

Pomimo tego, że jest grą Minecraft, Minecraft Dungeons nie obejmuje żadnej formy budowy ani mechaniki craftingowej i jest to zupełnie inny rodzaj gry w licencji. Oferuje lokalną i internetową rozgrywkę multiplayer dla maksymalnie czterech graczy.

Wydanie Minecraft Dungeons zostało pierwotnie zaplanowane na koniec kwietnia, ale w wyniku obecnego kryzysu, ostatecznie będzie dostępny 26 maja na PC, PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare