Drugie DLC Minecraft Dungeons Creeping Winter pojawi się we wrześniu

Drugie DLC Minecraft Dungeons Creeping Winter pojawi się we wrześniu

 Minecraft Dungeons stał się jedną z najbardziej udanych gier roku. Choć nie jest to wielką niespodzianką, jeśli weźmiemy pod uwagę ogromną liczbę fanów, jaką posiada licencja Minecraft, to jednak jest to wciąż osiągnięcie i świadczy o potencjale franczyzy. Nie dziwi więc fakt, że pierwszy DLC Minecraft Dungeons, Jungle Awakens, został tak ciepło przyjęty przez graczy, którzy pragnęli dostać w swoje ręce nową przygodę pełną zagadek do rozwiązania i wrogów do pokonania. Oczekuje się, że to samo stanie się z drugim DLC, Creeping Winter, które przeniesie Cię do zupełnie innego scenariusza.

 

 

DLC Minecraft Dungeons: Creeping Winter rzuci wyzwanie graczom z nowymi wrogami i misjami, tym razem o tematyce mrozu. Choć nie ma jeszcze materiałów filmowych na ten temat, Mojang potwierdził, że to nowe rozszerzenie dla Minecraft Dungeons nadejdzie 8 września. Wraz z tymi nowymi zagrożeniami, gracze mogą spodziewać się wielu nowych broni, pancerzy i artefaktów. DLC można kupić osobno, ale jest on również zawarty w Minecraft Dungeons Hero Edition, która zawiera również DLC Jungle Awakens.

Ale Creeping Winter to nie jedyna niespodzianka, którą przygotowali dla nas twórcy Minecraft Dungeons. Darmowa aktualizacja ukaże się również 8 września. Doda ona do gry nowe funkcje dostępne dla wszystkich graczy, w tym dwóch nowych sprzedawców, kowala i "opakowanie na prezent". Ten drugi to godny uwagi dodatek, ponieważ pozwoli na wymianę przedmiotów między graczami. Druga darmowa nowość, która pojawi się wraz z tym patchem, ma postać Daily Trials. Są to nowe misje, "które wprowadzają dzikie zmiany w mechanice gry, które dostarczają trudnych, eksperymentalnych lub zabawnych wyzwań do pokonania".

 

 

Nie wiemy jeszcze, czy Minecraft Dungeons w przyszłości dostanie kolejne rozszerzenia, ale jest całkiem prawdopodobne, że tak się stanie, jeśli gra nadal będzie tak popularna. Upewnij się, że odwiedzisz naszą porównywarkę, jeśli planujesz jej przetestowanie, bo znajdziesz w niej Minecraft Dungeons w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare