Drugie DLC Minecraft Dungeons Creeping Winter pojawi się we wrześniu

Drugie DLC Minecraft Dungeons Creeping Winter pojawi się we wrześniu

 Minecraft Dungeons stał się jedną z najbardziej udanych gier roku. Choć nie jest to wielką niespodzianką, jeśli weźmiemy pod uwagę ogromną liczbę fanów, jaką posiada licencja Minecraft, to jednak jest to wciąż osiągnięcie i świadczy o potencjale franczyzy. Nie dziwi więc fakt, że pierwszy DLC Minecraft Dungeons, Jungle Awakens, został tak ciepło przyjęty przez graczy, którzy pragnęli dostać w swoje ręce nową przygodę pełną zagadek do rozwiązania i wrogów do pokonania. Oczekuje się, że to samo stanie się z drugim DLC, Creeping Winter, które przeniesie Cię do zupełnie innego scenariusza.

 

 

DLC Minecraft Dungeons: Creeping Winter rzuci wyzwanie graczom z nowymi wrogami i misjami, tym razem o tematyce mrozu. Choć nie ma jeszcze materiałów filmowych na ten temat, Mojang potwierdził, że to nowe rozszerzenie dla Minecraft Dungeons nadejdzie 8 września. Wraz z tymi nowymi zagrożeniami, gracze mogą spodziewać się wielu nowych broni, pancerzy i artefaktów. DLC można kupić osobno, ale jest on również zawarty w Minecraft Dungeons Hero Edition, która zawiera również DLC Jungle Awakens.

Ale Creeping Winter to nie jedyna niespodzianka, którą przygotowali dla nas twórcy Minecraft Dungeons. Darmowa aktualizacja ukaże się również 8 września. Doda ona do gry nowe funkcje dostępne dla wszystkich graczy, w tym dwóch nowych sprzedawców, kowala i "opakowanie na prezent". Ten drugi to godny uwagi dodatek, ponieważ pozwoli na wymianę przedmiotów między graczami. Druga darmowa nowość, która pojawi się wraz z tym patchem, ma postać Daily Trials. Są to nowe misje, "które wprowadzają dzikie zmiany w mechanice gry, które dostarczają trudnych, eksperymentalnych lub zabawnych wyzwań do pokonania".

 

 

Nie wiemy jeszcze, czy Minecraft Dungeons w przyszłości dostanie kolejne rozszerzenia, ale jest całkiem prawdopodobne, że tak się stanie, jeśli gra nadal będzie tak popularna. Upewnij się, że odwiedzisz naszą porównywarkę, jeśli planujesz jej przetestowanie, bo znajdziesz w niej Minecraft Dungeons w najlepszej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare