Pierwsze DLC Minecraft Dungeons jest już dostępne

Pierwsze DLC Minecraft Dungeons jest już dostępne
2 lip 2020, 15:18

Minecraft Dungeons udowodnił, że nie potrzeba imponującej grafiki, aby stać się wielkim hitem w świecie gier wideo. Jeśli gra ma dobry motyw przewodni i jest zabawna, będzie miała duże szanse przemówić do graczy. Oczywiście, w przypadku Minecraft Dungeons, miała tę zaletę, że była oparta na grze Minecraft, która w dalszym ciągu jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie lata po jej wydaniu. Jest jednak prawdopodobne, że gdyby Minecraft Dungeons nie był wystarczająco zabawny, nie mówilibyśmy o jego pierwszym DLC, Jungle Awakens, który jest w końcu dostępny.

Minecraft DungeonsJungle Awakens dodaje zestaw trzech nowych przygód, które zabiorą graczy do bujnej dżungli, w której znajdą nowe rodzaje potworów. Podczas odkrywania nowego miejsca i pokonywania wrogów znajdziesz nowe zbroje, broń i artefakty, które pomogą Ci w misji odkrycia tajemniczej mocy, która kryje się w głębi dżungli.

 

 

Jungle Awakens jest darmowy dla tych, którzy posiadają Minecraft Dungeons Hero Edition i można go kupić oddzielnie lub jako część Hero Pass do gry, który zawiera również drugi DLC, który będzie dostępny w przyszłości. Jeśli nie planowałeś wydawać więcej gotówki na grę, dostaniesz także dodatkowe treści wraz z wydaniem Jungle Awakens. Nowa mapa Lower Temple jest dostępna dla wszystkich graczy Minecraft Dungeons, a także kilka zupełnie nowych broni, Battlestaff i Dual Crossbows. Jeśli chcesz podnieść poziom trudności gry, dostępny jest również nowy poziom zagrożenia.

Jak zwykle, jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę na zakup Minecraft Dungeons, wszystko co musisz zrobić, to w dowolnej chwili odwiedzić naszą porównywarkę.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare