Eneba COM
 
 

Pierwsze DLC Minecraft Dungeons jest już dostępne

Pierwsze DLC Minecraft Dungeons jest już dostępne

Minecraft Dungeons udowodnił, że nie potrzeba imponującej grafiki, aby stać się wielkim hitem w świecie gier wideo. Jeśli gra ma dobry motyw przewodni i jest zabawna, będzie miała duże szanse przemówić do graczy. Oczywiście, w przypadku Minecraft Dungeons, miała tę zaletę, że była oparta na grze Minecraft, która w dalszym ciągu jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie lata po jej wydaniu. Jest jednak prawdopodobne, że gdyby Minecraft Dungeons nie był wystarczająco zabawny, nie mówilibyśmy o jego pierwszym DLC, Jungle Awakens, który jest w końcu dostępny.

Minecraft Dungeons Jungle Awakens dodaje zestaw trzech nowych przygód, które zabiorą graczy do bujnej dżungli, w której znajdą nowe rodzaje potworów. Podczas odkrywania nowego miejsca i pokonywania wrogów znajdziesz nowe zbroje, broń i artefakty, które pomogą Ci w misji odkrycia tajemniczej mocy, która kryje się w głębi dżungli.

 

 

Jungle Awakens jest darmowy dla tych, którzy posiadają Minecraft Dungeons Hero Edition i można go kupić oddzielnie lub jako część Hero Pass do gry, który zawiera również drugi DLC, który będzie dostępny w przyszłości. Jeśli nie planowałeś wydawać więcej gotówki na grę, dostaniesz także dodatkowe treści wraz z wydaniem Jungle Awakens. Nowa mapa Lower Temple jest dostępna dla wszystkich graczy Minecraft Dungeons, a także kilka zupełnie nowych broni, Battlestaff i Dual Crossbows. Jeśli chcesz podnieść poziom trudności gry, dostępny jest również nowy poziom zagrożenia.

Jak zwykle, jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę na zakup Minecraft Dungeons, wszystko co musisz zrobić, to w dowolnej chwili odwiedzić naszą porównywarkę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare