Pierwsze DLC Minecraft Dungeons jest już dostępne

Pierwsze DLC Minecraft Dungeons jest już dostępne

Minecraft Dungeons udowodnił, że nie potrzeba imponującej grafiki, aby stać się wielkim hitem w świecie gier wideo. Jeśli gra ma dobry motyw przewodni i jest zabawna, będzie miała duże szanse przemówić do graczy. Oczywiście, w przypadku Minecraft Dungeons, miała tę zaletę, że była oparta na grze Minecraft, która w dalszym ciągu jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie lata po jej wydaniu. Jest jednak prawdopodobne, że gdyby Minecraft Dungeons nie był wystarczająco zabawny, nie mówilibyśmy o jego pierwszym DLC, Jungle Awakens, który jest w końcu dostępny.

Minecraft Dungeons Jungle Awakens dodaje zestaw trzech nowych przygód, które zabiorą graczy do bujnej dżungli, w której znajdą nowe rodzaje potworów. Podczas odkrywania nowego miejsca i pokonywania wrogów znajdziesz nowe zbroje, broń i artefakty, które pomogą Ci w misji odkrycia tajemniczej mocy, która kryje się w głębi dżungli.

 

 

Jungle Awakens jest darmowy dla tych, którzy posiadają Minecraft Dungeons Hero Edition i można go kupić oddzielnie lub jako część Hero Pass do gry, który zawiera również drugi DLC, który będzie dostępny w przyszłości. Jeśli nie planowałeś wydawać więcej gotówki na grę, dostaniesz także dodatkowe treści wraz z wydaniem Jungle Awakens. Nowa mapa Lower Temple jest dostępna dla wszystkich graczy Minecraft Dungeons, a także kilka zupełnie nowych broni, Battlestaff i Dual Crossbows. Jeśli chcesz podnieść poziom trudności gry, dostępny jest również nowy poziom zagrożenia.

Jak zwykle, jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę na zakup Minecraft Dungeons, wszystko co musisz zrobić, to w dowolnej chwili odwiedzić naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare