K4G BG 4 EN
 
 

Minecraft Dungeons otrzyma crossplay i nowe DLC

Minecraft Dungeons otrzyma crossplay i nowe DLC

Mimo, że Minecraft Dungeons nie jest zwykłą grą Minecraft, to jednak dzięki swojej mechanice ARPG i zabawnej rozgrywce udało się przyciągnąć uwagę wielu graczy. Gra nie pozwala na budowanie ani tworzenie niczego, ale ten dungeon crawler oferuje fantastyczny świat do zwiedzania i mnóstwo wrogów do pokonania, łamigłówki i rozgrywkę kooperacyjną dla maksymalnie czterech graczy. Dokładnie, deweloperzy planują rozszerzyć możliwości wieloosobowych funkcji Minecraft Dungeons i ogłosili, że od listopada gra będzie obsługiwać wieloplatformową rozgrywkę na Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows i Xbox One.

 

 

Możliwość dzielenia się zabawą w Minecraft Dungeons z przyjaciółmi niezależnie od platformy, z której korzystają w grze, jest ważna w przypadku gry wieloosobowej i ułatwi życie wielu graczom, ale to nie jedyna niespodzianka, którą twórcy gry mieli dla nas w zanadrzu. Po wydaniu dwóch pierwszych DLC dla Minecraft Dungeons, Jungle Awakens i Creeping Winter, trzecie rozszerzenie jest już w drodze. Howling Peaks rozszerzy zawartość gry w grudniu o nowy górzysty obszar, w którym będą mogli odkryć siłę wiatru. Oczywiście, DLC będzie zawierać nowe zagrożenia i skarby do odkrycia.

 

 

Wreszcie, twórcy Minecraft Dungeons ogłosili również, że jest jeszcze więcej treści, które dotrą do 2021 roku w formie innych DLC.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Minecraft Dungeons, w wersji Hero Edition gry znajdują się DLC Awakens i Creeping Winter. O nadchodzących DLC nic nie ogłoszono, więc możemy założyć, że będziesz musiał kupić je oddzielnie, choć w przyszłości może się pojawić jakiś rodzaj Expansion Passa. Jak zwykle, aby znaleźć najlepsze ceny na zakup gry, wystarczy odwiedzić naszą porównywarkę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare