Instant Gaming EU
 
 

Minecraft Dungeons otrzyma w przyszłym tygodniu multiplayer cross-platformowy

Minecraft Dungeons otrzyma w przyszłym tygodniu multiplayer cross-platformowy

Chociaż Minecraft Dungeons oferuje graczom doświadczenie, które nie ma absolutnie nic wspólnego ze zwykłym typem rozgrywki, z którym spotkać się można grając w Minecraft, to jednak od czasu jego wydania udało mu się zapewnić sobie całkiem przyzwoitą bazę graczy. Zamiast koncentrować się na budowaniu świata i robieniu w nim tego, co chcesz, Minecraft Dungeons jest grą akcji, która pozwoli Ci wybrać postać i zbadać proceduralnie generowane lochy oraz walczyć z wrogami o łupy i dla zabawy. Gra, oczywiście, zawiera pikselową grafikę i styl podobny do oryginalnego Minecrafta, stała się hitem wśród swoich fanów.

Minecraft Dungeons otrzymał już kilka DLC, które rozszerzyły zawartość dostępną w grze o nowe strefy, potwory i skarby, ale jest też kilka innych w drodze. W rzeczywistości, DLC Howling Peaks jest zaplanowane na następny miesiąc i doda nowy obszar górski, kozy, które mogą zepchnąć Cię z klifów i nowego bossa, Tempest Golema, a także kilka innych nowości.

 

 

Ale jeśli z jakiegoś powodu masz jakiekolwiek problemy ze znalezieniem ludzi do gry w Minecraft Dungeons, deweloper Mojang ma zamiar uruchomić nową funkcję cross-platform, która pozwoli graczom bawić się razem bez względu na to, czy grają na PC, Xbox One, PS4, czy Nintendo Switch. Zostanie on dodany 17 listopada i towarzyszyć mu będzie nowy tryb "Apokalipsa Plus" z nowymi poziomami trudności oraz kilkoma nowymi zaklęciami i przedmiotami, które będziecie mogli wykorzystać w swoich przygodach.

Bez względu na to, czy jesteś fanem Minecrafta, czy nie, jeśli chcesz zagłębić się we wszechświecie Minecraft Dungeons wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić naszą porównywarkę w dowolnej chwili, aby znaleźć najlepszą cenę na jego zakup.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare