You are here
We also support
 
 
 
 

Minecraft Dungeons otrzyma pierwsze DLC tego lata

Minecraft Dungeons otrzyma pierwsze DLC tego lata
1 cze 2020, 13:25

Minecraft pokazał, że w grach wideo są ważniejsze rzeczy niż piękna grafika, a dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi udało mu się zgromadzić niesamowitą rzeszę fanów, dzięki czemu stała się jedną z najpopularniejszych gier na całym świecie. Nic więc dziwnego, że chociaż Minecraft Dungeons nie podziela całej wyjątkowości gry Minecraft, stał się dość popularny, odkąd został wydany kilka dni temu. Minecraft Dungeons porzuca wszelką mechanikę budowania i tworzenia, aby skupić się na akcji i przemierzaniu lochów. Zapewnia dobrą dawkę zabawy wszystkim tym, którzy chcą odrzucić wszelkie obawy związane z jego stylem graficznym i prostą rozgrywką. Deweloper Mojang chce rozszerzyć oferowaną przez siebie zawartość, a pierwsze DLC do Minecraft Dungeons zostało już ogłoszone.

 

 

Jungle Awakens nadejdzie w lipcu i zabierze Cię na nowe terytorium pokryte gęstą dżunglą, aby walczyć z tajemniczą mocą. DLC doda trzy nowe misje do wykonania podczas eksploracji nowych ziem i znalezienia sekretów, które kryją się w nieodkrytej dżungli. Będziesz musiał stawić czoła nowym typom wrogów, takim jak Leapleaf, Jungle Zombie oraz Poison Quillvine, ale będziesz mieć także pod ręką nową broń, zbroję i artefakty, aby stawić czoła tym zagrożeniom.

Jungle Awakens jest zawarte w Przepustce Bohatera Minecraft Dungeons, a Mojang nie ujawnił jeszcze, czy DLC będzie można kupić osobno. Jeśli podoba Ci się gra, uzyskanie przepustki bohatera może być lepszą opcją, ponieważ ogłoszono także drugi dodatek do gry o nazwie Creeping Winter, który również znajduje się w przepustce. Creeping Winter pozwoli Ci odkryć niektóre zamarznięte szczyty i zostanie wydany jeszcze w tym roku.

 

 

Minecraft Dungeons - Jungle Awakens DLC

 

Mojang pracuje również nad dodaniem funkcji cross-play i innych darmowych treści do Minecraft Dungeons, a my będziemy o nich informować w kolejnych tygodniach.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare