Marvel's Spider-man 2 w końcu ma datę premiery

Marvel's Spider-man 2 w końcu ma datę premiery

Tegoroczny Summer Game Fest właśnie dał fanom Spidermana prezent - oprócz zwiastunów i informacji, Insomniac w końcu podał datę premiery Spider-Mana 2: 20 października 2023 roku. Obejrzyj zwiastun tutaj, dzięki IGN:

 

 

W oświadczeniu deweloperzy Insomniac powiedzieli:

"Zbudowany od podstaw z myślą o konsoli PlayStation 5, Marvel's Spider-Man 2 odblokuje moc konsoli dzięki lepszej oprawie wizualnej, szybszemu machaniu pajęczyną (i skrzydłami z sieci!), dźwiękowi 3D i niemal natychmiastowemu przełączaniu postaci. Mówimy w imieniu wszystkich naszych współpracowników i przyjaciół z PlayStation i Marvel Games, kiedy mówimy, że nie możemy się doczekać, aż dostaniesz w swoje ręce to niesamowite doświadczenie z otwartym światem dla jednego gracza".

Insomniac oświadczyło, że gracze mogą swobodnie przełączać się między dwiema głównymi postaciami w trybie gry w otwartym świecie. W trybie fabularnym przełączanie jest z góry ustalone.

Nie ma zwykłego Venoma

Obaj Spider-mani, Peter Parker i Miles Morales, będą współpracować przeciwko wielu nowym złoczyńcom, w tym Venomowi i Kravenowi Łowcy.

Venom podniósł więcej niż kilka brwi, gdy dyrektor kreatywny Brian Intihar ogłosił, że nosicielem symbionta nie będzie ani Eddie Brock, ani Peter Parker. Oczywiście Eddie był najbardziej znanym Venomem z komiksów o Człowieku Pająku i innych mediów. Więc jeśli nie Eddie, to kto jest drugą połową Venoma?

Opierając się na tym, co wiedzieliśmy z poprzedniej gry Spider-Man, ostatecznym gospodarzem może być jeden z dwóch Osborne'ów: Harry, który został zainfekowany symbiontem, zanim przeskoczył na Petera, lub ojciec Harry'ego, miliarder i przemysłowiec Norman Osborne. Oczywiście, biorąc pod uwagę gotowość Insomniac do zabawy z historią Spider-Mana, istnieje możliwość, że zupełnie inna postać przejmie płaszcz Venoma.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, gdy Spider-Man 2 ukaże się 20 października. Jeśli zamówisz w przedsprzedaży dowolną wersję Spider-Mana 2, odblokujesz kombinezon Arachknight dla Petera, kombinezon Shadow Spider dla Milesa i gadżet Web Grabber dla obu. Otrzymasz również trzy warianty kolorystyczne dla każdego kombinezonu i 3 punkty do wydania na umiejętności. Jeśli jesteś gotowy, by przemierzać Nowy Jork i zlikwidować złoczyńców, sprawdź nasze oferty niedrogich kluczy do Marvel's Spider-Man 2 na PS5. Pamiętaj, że ta gra jest dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare