Spider-Man 2 będzie miał osobne i wspólne drzewka umiejętności

Spider-Man 2 będzie miał osobne i wspólne drzewka umiejętności

Po tym, jak Insomniac opublikowało 10-minutowy zwiastun rozgrywki, pojawia się coraz więcej szczegółów na temat niecierpliwie wyczekiwanej gry Marvel's Spider-Man 2. Gra będzie miała unikalne drzewko umiejętności dla dwóch grywalnych postaci, Petera Parkera i Milesa Moralesa. Gra przeniesie również akcję poza Manhattan i na przedmieścia Queens.

Jeśli przegapiłeś, oto film z rozgrywki Spider-Man 2, który nawiasem mówiąc zgromadził ponad 20 milionów wyświetleń:

 

 

Akcja jest jego nagrodą

Według menedżera społeczności Insomniac, Aarona Jasona Espinozy, tak będą działać dwa drzewka umiejętności:

"Pomiędzy nowymi zdolnościami Symbionta Petera i nowo odkrytymi niebieskimi mocami bioelektrycznymi Milesa, każdy Spider-Man ma swój własny, unikalny zestaw umiejętności, które można ulepszać za pomocą zupełnie nowego, indywidualnego drzewka umiejętności. Nasi bohaterowie dzielą się technologią i trenują razem, więc dołączyliśmy również wspólne drzewko umiejętności, które oferuje równoległe ulepszenia dla obu".

Wspólne drzewko umiejętności ma sens ze względu na relację mentor-uczeń między Peterem i Milesem, a także dlatego, że obaj dzielą się informacjami i technologią.

Jednocześnie ich unikalne zestawy mocy będą wymagały oddzielnych drzewek umiejętności. W przypadku Milesa będą to ataki obszarowe i błyskawice łańcuchowe. Tymczasem więź Petera z symbiontem daje mu zwiększoną siłę i czarne macki, których może używać do chwytania i rzucania wrogami, a także odbijania pocisków.

Wiadomo jednak, że kombinezon symbionta wpływa psychicznie na jego nosiciela. Noszenie czarnego kostiumu nieuchronnie podsyca gniew Pająka, prowadząc do niekontrolowanej agresji i gwałtownych zachowań, jak pokazano w różnych mediach Spider-Mana:

 

 

Pojawia się to w nieodpowiednim momencie, ponieważ Spider-Man 2 będzie również zawierał nowe przyczyny bólów głowy dla duetu wspinającego się po ścianach, a będą to Black Cat, Wraith, Tombstone, The Lizard i oczywiście dwaj najwięksi złoczyńcy w mieście, Kraven the Hunter i Venom. Czy zobaczymy starcie między Milesem a jego mentorem, zanim nieuchronnie połączą siły? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Podczas gdy odliczamy dni do konkretnej daty premiery, miej oko na nasze oferty kluczy w przystępnej cenie do Marvel's Spider-Man 2 na PS5. Jeśli jeszcze nie próbowałeś, sprawdź zremasterowaną wersję oryginału Marvel's Spider-Man.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare