Instant Gaming EU
 
 

Spider-Man 2 wjeżdża do miasta z nowym filmem z rozgrywki

Spider-Man 2 wjeżdża do miasta z nowym filmem z rozgrywki

Po długim oczekiwaniu w końcu możemy rzucić okiem na rozgrywkę w grze Marvel’s Spider-Man 2 i podobnie jak Alan Wake 2 jest to pretendent do najlepiej wyglądającej gry roku. Nie tylko widzimy naszego przyjaznego pełzacza po ścianach w akcji, ale także poznajemy nowe postacie, w szczególności Kravena Łowcę. Obejrzyj zwiastun rozgrywki tutaj:

 

 

Z wielką mocą

Na podstawie wideo można stwierdzić, że jest na co czekać. Po pierwsze, poznajemy Kravena, długoletniego łowcę i złoczyńcę Spider-Mana, który przybył do Nowego Jorku, aby zapolować na pajęczaka. Ale nie chodzi mu tylko o Spider-Mana - Kraven zamierza pokonać każdego metahumana w Wielkim Jabłku, zarówno bohatera, jak i złoczyńcę. Obejmuje to Black Cat, Milesa Moralesa, Wraith, Tombstone, a nawet Jaszczurkę.

Pomimo tego zagrożenia, Spidey ma na głowie o wiele więcej niż kiedykolwiek. Zakończenie pierwszej gry zapowiadało, że Harry Osborn został zainfekowany symbiontem Venoma i w jakiś sposób przeniosło się to na Petera Parkera. Strój symbionta Spidey'a daje mu ogromną elastyczność w walce - oprócz tego, że nadal jest w stanie huśtać się i czołgać po ścianach, może wyhodować macki, których może używać do chwytania i rzucania złymi facetami lub tworzenia tarczy do obrony.

Symbiont znany jest jednak z tego, że wpływa na swojego nosiciela psychicznie, sprawiając, że staje się on bardziej bezwzględny i brutalny. Z Milesem na pokładzie może dojść do starcia między dwoma Spider-manami. Tymczasem wciąż nie jesteśmy pewni, kto ostatecznie stanie się Venomem - czy będzie to oryginalny gospodarz Eddie Brock, Harry Osborn, czy ktoś inny?

Brak trybu współpracy w zasięgu wzroku

Niestety, jedna funkcja, na którą liczyły plany, nie pojawi się na Spider-Man 2- nie będzie rozgrywki kooperacyjnej między Peterem i Milesem. Gra będzie w całości przeznaczona dla jednego gracza i zamiast tego będzie kierować cię do gry jako Peter lub Miles w miarę postępu fabuły.

Sony wciąż nie ogłosiło daty premiery Spider-Man 2, choć aktor podkładający głos Venomowi, Tony Todd, zdradził, że premiera gry planowana jest na wrzesień. Trzymajmy kciuki, że to prawda. W międzyczasie wypatrujcie przystępnych cen na Marvel’s Spider-man 2 PS5 keys.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare