Instant Gaming EU
 
 

Nowa Gra Plus w Marvel's Spider-Man 2 już w marcu

Nowa Gra Plus w Marvel's Spider-Man 2 już w marcu

Minęło już trochę czasu, odkąd Peter Parker i Miles Morales połączyli siły w walce ze złoczyńcami Nowego Jorku w Marvel's Spider-Man 2. Gra wideo od Insomniac Games była jednym z najpopularniejszych tytułów wydanych w zeszłym roku i oferuje ekscytującą fabułę z udziałem obu bohaterów. Unikalna dynamika rozgrywki i nowości, jakie wnosi w porównaniu z pierwszym Marvel's Spider-Man, sprawiły, że sequel odniósł spory sukces, choć nie wystarczył, by wyprzedzić Baldur's Gate III w rywalizacji o nagrodę GOTY. Mimo to studio deweloperskie nadal ciężko pracuje nad ulepszeniem Marvel's Spider-Man 2 o nowe funkcje, o które prosili fani.

Czas powrócić do Nowego Jorku

W grudniu Insomniac Games ogłosiło nieoczekiwane opóźnienie Nowej Gry Plus. Teraz wygląda na to, że w końcu pojawi się ona w przyszłym miesiącu. Według oficjalnego komunikatu, ta nowa funkcja będzie dostępna dla wszystkich, którzy posiadają grę 7 marca, a towarzyszyć jej będą inne nowości, w tym nowe kombinezony do personalizacji ulubionych bohaterów i nie tylko. Na pełną listę zmian, które pojawią się w kolejnej aktualizacji dla Marvel's Spider-Man 2, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

 

Dzięki ekscytującej fabule, wyjątkowej grafice oraz dynamicznej i pełnej akcji rozgrywce, Marvel's Spìder-Man 2 jest najlepszą grą z udziałem kultowego bohatera wydaną do tej pory. Możliwość gry zarówno Milesem, jak i Peterem jest świetnym dodatkiem do serii i pozwala na wiele interesujących interakcji w fabule.

Marvel's Spider-Man 2 to gra, którą każdy fan człowieka pająka powinien mieć w swojej bibliotece gier wideo. Jeśli jeszcze jej nie odkryłeś, sprawdź najlepsze oferty na kody cyfrowe Marvel's Spider-Man 2 za pomocą naszej porównywarki i przygotuj się na epicką przygodę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare