Instant Gaming EU
 
 

Marvel's Spider-Man 2 będzie mieć Nową Grę Plus

Marvel's Spider-Man 2 będzie mieć Nową Grę Plus

Marvel's Spider-Man 2 jest wreszcie dostępny na konsolach PlayStation 5, a ogromna społeczność graczy rzuciła się, by zanurzyć się w ekscytującą przygodę z Peterem Parkerem i Milesem Moralesem w rolach głównych. Obaj bohaterowie znajdują się w centrum uwagi dzięki historii, która stawia ich przeciwko potężnym superzłoczyńcom z ulicami Nowego Jorku jako otoczeniem. Venom odgrywa dość ważną rolę w tej grze, podobnie jak czarny kostium symbionta, który Spider-Man nosi po raz pierwszy w serii. Dzięki swoim niesamowitym mocom Spider-Man ma wiele nowych sposobów walki z przestępczością, nawet jeśli czasami mogą one być dość brutalne. Ogólnie rzecz biorąc, Marvel's Spider-Man 2 to gra, której żaden fan tego bohatera nie powinien przegapić i prawdopodobnie najbardziej spektakularna gra z serii.

Zawartość po premierze

Marvel's Sp ider-Man 2 zapewnia niesamowite wrażenia z niesamowitą grafiką i ekscytującymi funkcjami rozgrywki, ale fani już zastanawiają się nad przyszłością gry. Dyrektor marketingu Insomniac, James Stevenson, potwierdził, że studio ma w zanadrzu więcej rzeczy. Wiemy już, że w przyszłości pojawią się nowe kombinezony Spider-Mana dostępne dla graczy za pośrednictwem DLC, ale gra otrzyma również tryb Nowa Gra Plus, aby przedłużyć jej żywotność poza pierwszą rozgrywkę. Ta nowa funkcja pojawi się przed końcem roku, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

 

 

Tryb Nowa Gra Plus nie będzie jedynym dodatkiem, który wkrótce pojawi się w Marvel's Spider-Man 2. Gracze będą mogli również odtwarzać misje, aby ponownie przeżyć najlepsze momenty w przygodzie bez konieczności rozpoczynania wszystkiego od początku. Obecnie po ukończeniu gry można odblokować wyższy poziom trudności, ale postępy są resetowane, a gracz traci wszystkie odblokowane umiejętności i ulepszenia.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej porównywarki, aby zdobyć klucz Marvel's Spider-Man 2 na PS5, pamiętaj, aby pobrać najnowszą wersję gry przed rozpoczęciem rozgrywki, aby uzyskać dostęp do ulepszonej sekcji początkowej i większej liczby opcji ułatwień dostępu.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare