Insomniac opóźnia Nową Grę Plus dla Marvel's Spider-Man 2

Insomniac opóźnia Nową Grę Plus dla Marvel's Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2 już teraz uznawany jest za najlepszą grę wideo z kultowym superbohaterem w roli głównej. Nie tylko oferuje graczom ekscytującą fabułę z mnóstwem niespodzianek do odkrycia i nowych złoczyńców do pokonania, ale także zapewnia dynamiczną i ekscytującą rozgrywkę pełną akcji. Pomimo nominacji do The Game Awards w siedmiu kategoriach, dzieło Insomniac Games zostało zdeptane przez ogromny sukces Baldur's Gate III i Alan Wake 2 podczas wydarzenia, ale nie umniejsza to zasług Marvel's Spider-Man 2, który nadal jest jedną z najlepszych gier 2023 roku.

 

 

Nieoczekiwane opóźnienie

Insomniac Games obiecało wydać aktualizację do gry, która doda tryb Nowej Gry Plus i kilka innych nowości do Marvel's Spider-Man 2. Niestety, wygląda na to, że studio będzie potrzebowało więcej czasu niż oczekiwano, aby przygotować ją do wdrożenia. W oficjalnym oświadczeniu wyraźnie zaznaczono, że taki dodatek pojawi się dopiero w przyszłym roku i wyjaśniono powody tego przesunięcia.

"Mamy kilka wiadomości na temat kolejnej aktualizacji gry Marvel's Spider-Man 2. Wiemy, że gracze z niecierpliwością czekali na funkcje takie jak Nowa Gra+ i opisy dźwiękowe, a także wiele innych. Pracowaliśmy nad tymi funkcjami i wymagamy dalszych testów, aby upewnić się, że jakość jest zgodna z naszymi standardami. Następną aktualizację gry planujemy na początek 2024 roku, a pełną listę funkcji przedstawimy bliżej jej premiery. Wysłuchaliśmy waszych opinii i dodamy kilka bardzo pożądanych funkcji, w tym możliwość zmiany pory dnia, zamiany kolorów nici i powtarzania misji - wymieniając tylko kilka z nich!".

W związku z tym kolejna duża aktualizacja dla Marvel's Spider-Man 2 będzie zawierać również nieoczekiwane dodatki, które poprawią rozgrywkę, takie jak możliwość odtwarzania misji, co w połączeniu z trybem Nowa Gra Plus zapewni fanom o wiele więcej godzin grania w ich ulubiony tytuł.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Spider-Mana, czy nie, powinieneś odwiedzić naszą porównywarkę, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze Marvel's Spider-Man 2 na PS5, jeśli jeszcze nie odkryłeś tej jednej z najbardziej spektakularnych gier wydanych w tym roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare