Błąd Venoma został naprawiony w grze Marvel's Spider-Man 2

Błąd Venoma został naprawiony w grze Marvel's Spider-Man 2

Czasami błąd okazuje się jedną z najlepszych cech gry wideo i tak właśnie stało się w Marvel's Spider-Man 2. Jak już wiesz, jeśli grałeś w grę, symbiont i Venom są dwoma kluczowymi elementami fabuły w grze. Podobnie jak miało to miejsce w komiksach, niewiarygodne moce, które obca istota daje Peterowi Parkerowi, całkowicie zmieniły sposób, w jaki fani patrzyli na kultowego bohatera. Oczywiście wady są również zauważalne, ale ostatecznie będą to początki jednego z największych antybohaterów w historii Spider-Mana.

W Marvel's Spider-Man 2 symbiont jest grywalny przez krótki czas, ale gra miała usterkę, która pozwalała graczom swobodnie eksplorować Nowy Jork. Błąd ten stał się jednym z ulubionych doświadczeń fanów w grze. Deweloper Insomniac Games stale wdraża aktualizacje, aby dopracować niektóre aspekty gry i drobne błędy, i okazuje się, że najnowsza łatka naprawiła ten błąd. W związku z tym nie będzie można przekroczyć granic określonego obszaru misji, grając jako Venom w grze. Ta poprawka zapobiegnie błędom zapisu.

Bicie rekordów

Marvel's Spider-Man 2 jest już uważany za najlepszą grę z udziałem Spider-Mana. Gra zapewnia niesamowite wrażenia, które przekonały ogromną liczbę graczy. Według Sony, Marvel's Spider-Man 2 sprzedał się w ponad 5 milionach egzemplarzy w zaledwie 11 dni od premiery i stał się najszybciej sprzedającą się grą wideo PlayStation Studios w historii. Możliwość wcielenia się zarówno w Petera Parkera, jak i Milesa Moralesa to zdecydowanie świetny dodatek do gry, która jest jedną z największych premier tego roku.

 

 

Jak zwykle, jeśli jeszcze nie odkryłeś Marvel's Spider-Man 2 i chcesz zanurzyć się w epickiej przygodzie jako swój ulubiony bohater, wszystkie oferty na klucze Marvel's Spider-Man 2 na PS5 są dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare