W najnowszej aktualizacji do gry Marvel's Spider-Man 2 trafią kolejne kombinezony.

W najnowszej aktualizacji do gry Marvel's Spider-Man 2 trafią kolejne kombinezony.

Insomniac ogłosiło właśnie na swoim blogu PlayStation, że nowa aktualizacja dla Marvel's Spider-Man 2 pojawi się 18 czerwca. Przede wszystkim, wraz z aktualizacją zostanie dodana seria nowych kombinezonów dla Spider-Mana, z których niektóre są klasycznymi kombinezonami z poprzednich części.

Aktualizacja 1.003.000 jest również odpowiedzią na opinie społeczności i poprawia stabilność gry. Jedną z istotnych zmian jest dodanie możliwości przełączania umiejętności parowania i przemieszczania się między bronią Symbionta i Pająka.


Powracają nowe projekty od zaproszonych współpracowników i starsze kombinezony!

Do gry zostaną dodane cztery nowe kombinezony, zaprojektowane przez KidSuper, Vini Jr, Lando Norrisa i Rinę Sawayamę:

  • Kombinezon Metro (Miles Morales) - zaprojektowany przez KidSuper
  • Ginga Suit (Miles Morales) - zaprojektowany wspólnie przez Vini Jr. i KidSuper
  • Fluro Suit (Peter Parker) - zaprojektowany wspólnie przez Lando Norrisa i KidSuper
  • Strój Motorchic (Peter Parker) - współtworzony przez Rinę Sawayamę i KidSuper.

"Równomiernie podzielone między bohaterów Pająka, są to nowe podejścia do kombinezonów człowieka pająka, zaprojektowanych od podstaw przez KidSuper, Vini Jr, Lando Norris i Rina Sawayama. Sprawdź je - wraz z notatkami od każdego projektanta!".

Dodatkowo, do Marvel's Spider-Man 2 zostaną dodane cztery ulubione przez fanów kombinezony z Marvel's Spider-Man i Marvel's Spider-Man: Miles Morales, dwa dla Petera i dwa dla Milesa:

  • Last Stand Suit (Peter Parker)
  • Into The Spider-Verse (Peter Parker)
  • Animowany kombinezon (Miles Morales)
  • Strój Uptown Pride (Miles Morales)

W odpowiedzi na prośby społeczności, Insomniac zmodernizował te kombinezony dla Marvel's Spider-Man 2 , aby lepiej pasowały do stylu gry. Poprzednia aktualizacja, patch 1.002.000, również dodała nowe kombinezony do gry, a także tryb Nowa Gra + i nie tylko, ale także "przypadkowo" dała graczom dostęp do trybu deweloperskiego gry.

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zapoznać się z grą Marvel's Spider-Man 2, teraz jest idealny moment, aby ją pobrać i poczekać na wydanie aktualizacji 1.003.000. Możesz skorzystać z naszej porównywarki cen, aby uzyskać najlepszą ofertę na Marvel's Spider-Man 2 i samemu wypróbować nowe kombinezony.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare