Lies of P rozszerza się o dodatkową zawartość i sequel

Lies of P rozszerza się o dodatkową zawartość i sequel

Po wielu spekulacjach na temat możliwego nadchodzącego DLC do Lies of P, deweloper NEOWIZ zaskoczył wszystkich fanów zapowiedzią rozszerzenia i nie tylko. Reżyser gry Ji Won Choi odniósł się do przyszłości soulslike'owej przygody z Pinokiem w filmie, w którym zagłębia się we wszystkie nowości, które pojawią się w serii.

Wysokie aspiracje na przyszłość

Wideo ujawnia trzy główne nowości, które sprawią, że Lies of P będzie jeszcze bardziej ekscytującą przygodą. Po pierwsze, gra otrzyma ważną łatkę, która zostanie wydana jeszcze w tym miesiącu. Obejmie ona zmiany w systemie broni, aby zaoferować bardziej zrównoważone wrażenia, a także nowości w dziale rzemiosła, aby zaoferować graczom więcej możliwości wyboru. Ponadto pierwsze kroki w grze zostaną ułatwione, aby krzywa uczenia się była mniej stroma, a gracze będą mieli dostęp do partii nowych przedmiotów kosmetycznych.

Co więcej, w końcu mamy potwierdzenie DLC do Lies of P, które wydaje się być już w przygotowaniu. Nie ujawniono żadnych szczegółów na temat jego zawartości, ale fani są już podekscytowani i chcą wiedzieć więcej. Wraz z ogłoszeniem DLC, reżyser Lies of P ujawnił, że studio planuje w przyszłości wydać pełną kontynuację sławnej gry, choć będziemy musieli poczekać kilka lat, zanim otrzymamy jakieś wiadomości na ten temat.

 

 

Nie ulega wątpliwości, że sukces Lies of P, które stało się jedną z najważniejszych gier 2023 roku, otworzył drzwi do całego tego rozwoju. Jeśli NEOWIZ będzie w stanie utrzymać ten sam poziom jakości i rozwinąć grę we właściwym kierunku, Lies of P może stać się znacznie większe niż jest, co jest świetną wiadomością dla fanów gier Soulsopodobnych. W każdym razie, jeśli jeszcze nie odkryłeś ciemnej strony przygód Pinokia, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać cdkey Lies of P w najlepszej cenie na wybraną platformę i dowiedzieć się, dlaczego jest tak dobra.

105.50zł
Lies Of P
Lies Of P
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare