Instant Gaming EU
 
 

Demo Lies of P jest dostępne bezterminowo

Demo Lies of P jest dostępne bezterminowo

Ogłoszenie dema Lies of P zostało przyjęte z radością przez ogromną liczbę graczy, którzy wykazali zainteresowanie grą po jej ujawnieniu. Nowa przygoda Pinokia stała się jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, a możliwość wypróbowania jej za darmo dzięki wersji demonstracyjnej była świetną okazją. Nikt nie spodziewał się, że Neowiz Games przedłuży dostępność wersji demonstracyjnej na czas nieokreślony z powodu popularnego popytu.

Ogromny hit na Steam

Niedawne święto Steam Next Fest, które pozwala graczom wypróbować setki wersji demonstracyjnych na platformie Valve, zakończyło się z Lies of P wśród 100 najczęściej ogrywanych gier. Lies of P znalazło się również na liście najczęściej dodawanych do list życzeń gier, co pokazuje wysoki poziom szumu, jaki wygenerowała na platformie i że przekonała tych, którzy ją wypróbowali.

W rezultacie Neowiz Games zdecydowało się udostępnić demo na stałe na Steam, ale także na konsole PlayStation i Xbox. Już teraz możecie pobrać demo Lies of P za darmo na tych platformach i cieszyć się pierwszymi dwoma rozdziałami historii. Nie będziecie mogli zapisać swoich postępów i kontynuować przygody po premierze gry, ale demo jest zdecydowanie warte wypróbowania, nawet jeśli nie kupicie gry później.

 

 

Jeśli wypróbujesz wersję demonstracyjną i zdecydujesz, że Lies of P jest tym, czego szukasz, powinieneś sprawdzić wymagania systemowe potrzebne do gry na PC. Zalecamy również skorzystanie z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepsze oferty na kody Lies of P na wszystkie platformy przed premierą 19 września.

103.64zł
Lies Of P
Lies Of P
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare