Instant Gaming EU
 
 

Pinokio pokazuje swój arsenał w Lies of P

Pinokio pokazuje swój arsenał w Lies of P

Neowiz Games wyraźnie zaznaczyło, że Lies of P nie jest typowym podejściem do klasycznej opowieści o Pinokiu. Nadchodząca przygodowa gra akcji osadzona jest w świecie "Belle Epoque", który podkreśla najmroczniejsze i najbardziej brutalne aspekty opowieści w nowej interpretacji. Pinokio nie jest nieszkodliwą kukiełką, która marzy o zostaniu człowiekiem. Zamiast tego jest przystojnym młodzieńcem, którego zdolności bojowe przewyższają umiejętności doświadczonego wojownika. Ma do dyspozycji szeroki arsenał broni, aby stawić czoła wszelkim zagrożeniom, które rzuca na niego Lies of P, i możesz je odkryć w zupełnie nowym filmie.

Narzędzia zniszczenia

Lies of P oferuje unikalny system łączenia broni, który pozwala tworzyć wszelkiego rodzaju prowizoryczne bronie, łącząc rękojeść broni z ostrzem, tępą głowicą lub kolcem. Każda z nich daje ci dostęp do różnych ekskluzywnych ataków, aczkolwiek wszystkie okażą się zabójcze dla twoich przeciwników w grze, pod warunkiem, że użyjesz ich prawidłowo. Ponadto w miarę postępów w grze będziesz mógł odkrywać unikalne bronie o specjalnych właściwościach, takie jak Dowód Ludzkości, Święty Miecz Arki i Oko Uroborosa.

 


Lies of P obiecuje ekscytujące doświadczenie Soulsowe, osadzone w nietypowym scenariuszu z mroczną historią jako tłem. Gra przyciągnęła już uwagę wielu graczy i można ją wypróbować przed premierą, grając w oficjalne demo. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do Pinokia w tej przygodzie, możesz znaleźć najlepsze ceny na zakup kodu Lies of P na PC, PlayStation i konsole Xbox za pomocą naszej porównywarki. Premiera gry zaplanowana jest na 19 września.

113.09zł
Lies Of P
Lies Of P
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare