Instant Gaming EU
 
 

Lies of P przekroczyło 1 milion sprzedanych egzemplarzy

Lies of P przekroczyło 1 milion sprzedanych egzemplarzy

Bloodborne stał się jednym z największych hitów ostatnich lat i w jego cieniu powstało wiele gier, ale fani nieustannie poszukują tytułu oferującego podobne doznania. Dzieło FromSoftware może w końcu doczekać się gry godnej miana następcy w postaci Lies of P. Deweloper Neowiz Games zamienił klasyczną opowieść w ekscytującą przygodę, która przerosła wszelkie oczekiwania. Kruchy chłopiec znany jako Pinokio jest teraz zdolnym wojownikiem, który może przetrwać w mrocznym świecie, jednocześnie przechodząc przez ekscytującą fabułę w Lies of P.

Nowoczesny Bloodborne

Ostatecznym testem, który decyduje o tym, czy gra jest wystarczająco wartościowa, jest jej odbiór przez graczy, a Lies of P zdało go bez problemu. Pomimo oczywistych i spodziewanych porównań z poprzednimi tytułami z gatunku, gra ma wystarczająco dużo osobowości, aby zająć miejsce w sercach fanów. Recenzje są bardzo pozytywne, a sprzedaż dorównuje rosnącej popularności gry, pomimo niedawnej premiery innych tytułów, takich jak Lords of the Fallen. Neowiz Games potwierdziło dobre wyniki osiągnięte przez Lies of P, ujawniając, że gra sprzedała się już w ponad 1 milionie egzemplarzy, co jest sporym osiągnięciem w niecały miesiąc od premiery.

 


Bardzo interesujące będzie zobaczyć, co przyniesie przyszłość Lies of P. Wiemy już, że gra prawdopodobnie otrzyma rozszerzenie w przyszłości, ale jak dotąd nie ujawniono żadnych szczegółów na ten temat. W każdym razie Neowiz Games będzie miało wkrótce wiadomości dla fanów, co potwierdził dyrektor gry Lies of P w niedawnym wywiadzie.

"Jak dotąd odbiór był niesamowity i jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że ponad milion graczy wyruszyło już w podróż przez Krat. Podobnie, jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość Lies of P i nie możemy się doczekać, aby podzielić się czymś więcej, gdy nadejdzie odpowiedni czas".

Tymczasem gorąco zachęcamy do zanurzenia się w tej mrocznej wersji klasycznej bajki z Pinokiem w roli głównej, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Najlepsze oferty na cdkeye Lies of P są dostępne w naszej porównywarce.

103.64zł
Lies Of P
Lies Of P
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare