K4G BG 4 EN
 
 

Lies of P może otrzymać DLC

Lies of P może otrzymać DLC

Lies of P stało się jedną z najciekawszych gier 2023 roku, jeśli chodzi o gry Soulslike'owe. Chociaż nie jest to nowy Bloodborne, przygoda stworzona przez Neowiz Games zapewnia solidne i wystarczająco ekscytujące doświadczenie, aby wypełnić lukę, dopóki nie pojawi się ewentualna kontynuacja tytułu FromSoftware. Japoński deweloper jest wystarczająco zajęty Armored Core VI: Fires of Runicon, by myśleć teraz o wydaniu czegokolwiek innego, a ewentualne alternatywy są więcej niż mile widziane przez społeczność spragnioną gier, zwłaszcza jeśli są tak dobre jak Lies of P.

Podczas gdy najnowsza przygoda Pinokia ma kilka drobnych wad, jeśli chodzi o rozgrywkę, ogólne wrażenia z gry są świetne i błyszczą w niektórych momentach. Historia w Lies of P jest dość oryginalna, mimo że jest inspirowana opowieścią dobrze znaną graczom w każdym wieku, i pozwala zanurzyć się w mrocznym i zdradzieckim świecie. Jest wielu graczy, którzy chcieliby zobaczyć więcej tego świata i wydaje się, że Neowiz Games zadowoli ich rozszerzeniem.

Przypadkowe ujawnienie

Zgodnie z informacją opublikowaną na stronie Neowiz dotyczącą oferty pracy i zauważoną przez Okami13, studio poszukuje kilku osób do pracy nad projektami, które obejmowałyby DLC do Lies of P.

 

 

Chociaż "DLC planowane do produkcji" niekoniecznie oznacza, że to w końcu się wydarzy, dobre wyniki sprzedaży Lies of P mogą sprawić, że stanie się to rzeczywistością w przyszłości. Prawdopodobnie nie powinieneś wstrzymywać oddechu w oczekiwaniu na wydanie ewentualnego rozszerzenia, ale byłoby naprawdę miło, gdyby tak się stało.

W każdym razie, Lies of P jest wystarczająco dobre, aby zasłużyć na miejsce w każdej bibliotece gier wideo, szczególnie dla tych, którzy kochają wyjątkowe przygody z walką podobną do Soulsów i mnóstwem broni do wyboru. Jeśli jeszcze nie odkryłeś tej gry, zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby zdobyć klucz Lies of P na PC i dołączyć do Pinokia w jego epickiej przygodzie już dziś.

143.60zł
Lies Of P
Lies Of P
Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare