Eneba COM
 
 

Lies of P pokazuje mechaniczne ramię Pinokia w akcji

Lies of P pokazuje mechaniczne ramię Pinokia w akcji

Jeśli kilka dni temu mogliśmy oglądać, jak Pinokio niszczy swoich wrogów za pomocą różnych broni w filmie z Lies of P, to teraz przyszła kolej na odkrycie jego mechanicznego ramienia. Pinokio korzysta z urządzenia, które służy zarówno jako jego lewe ramię, jak i wielofunkcyjne narzędzie w grze. Łącząc wiele konfiguracji swojego Legion Arm z szerokim arsenałem ręcznie wykonanych i unikalnych broni, bohater Lies of P ma do dyspozycji jeszcze więcej opcji obrony przed wieloma zagrożeniami, które rspotka w grze. Każda kombinacja sprzyja innemu stylowi gry, umożliwiając mu wykonywanie różnych ataków.

Wybierz odpowiednie narzędzie do każdej walki

Od ciężkich i niszczących uderzeń po szybkie i śmiercionośne pchnięcia, będziesz miał wiele sposobów atakowania wrogów, ale Legion Arm otwiera również inne taktyczne wybory w walce. Wersja Deus Ex Machina Ramienia Legionu pozwala na zasadzenie naładowanych kolców na ziemi, które po chwili eksplodują, zadając obrażenia pobliskim wrogom. Egida to potężna wysuwana tarcza, która może zablokować nawet najpotężniejsze trafienia. Sokole Oko wystrzeliwuje śmiercionośne pociski, które wbijają się w przeciwników i eksplodują kilka sekund później. Nić marionetki to hak, którego możesz użyć, aby zbliżyć się do wrogów lub przyciągnąć ich do siebie. Fulminis może naładować się energią elektryczną i wyzwolić potężny podmuch, który porazi wrogów. Flamberge to potężny miotacz ognia, który może roznieść wrogów w pył. Wreszcie, Pandemonium to dziwnie wyglądające urządzenie, które wystrzeliwuje jakiś rodzaj płynu o niszczycielskich skutkach.

 

 

Jak widać, wszystkie są dość skuteczne w trzymaniu wrogów na dystans w Lies of P, zwłaszcza w połączeniu z kilkoma dobrze wymierzonymi trafieniami z głównej broni ręcznej. To od ciebie zależy, których z nich użyjesz w danym momencie gry. Tylko poprzez opanowanie ich użycia będziesz w stanie przetrwać w Lies of P.

Premiera gry jest tuż za rogiem, a hype na tę nową przygodę w stylu Souls jest dość wysoki. Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zdobyć klucz Lies of P na Xbox w dowolnym momencie, jeśli nie chcesz tego przegapić.

113.77zł
Lies Of P
Lies Of P
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare