Instant Gaming EU
 
 

Dołącz do Pinokia w demie Lies of P

Dołącz do Pinokia w demie Lies of P

Summer Game Fest rozpoczął się wczoraj mnóstwem zapowiedzi i zwiastunów, które ujawniają, co nadejdzie w kolejnych miesiącach. Jedną z najbardziej oczekiwanych premier jest Lies of P, najnowsze dzieło Neowiz Games, które zaskoczyło wielu z nas, gdy zostało ogłoszone. Gra oferuje nowe spojrzenie na klasyczną opowieść o Pinokiu, przekształcając ją w ekscytującą przygodę, która podkreśla mroczniejsze aspekty oryginalnej historii.

Pinokio w stylu Dark Souls

W Lies of P wcielasz się w rolę Pinokia, młodego chłopca, który budzi się na ulicach nękanego plagą miasta Krat. Wyruszając na poszukiwanie źródła tajemniczego głosu, który prowadzi go przez ten ponury świat, Pinokio będzie musiał zrobić wszystko, aby przetrwać, w tym walczyć z nikczemnymi wrogami wszelkiego rodzaju.

Dzięki trzymającej w napięciu i ponurej narracji, Lies of P jest reimaginacją oryginalnej opowieści osadzonej w mrocznej scenerii Belle Epoque. Gra oferuje walkę podobną do Dark Souls, a Pinokio jest w stanie korzystać z wielu kombinacji broni dzięki wykorzystaniu swoich unikalnych zdolności mechanicznych.

Deweloper Neowiz ujawnił wczoraj datę premiery Lies of P wraz z nowym filmem. Gra zadebiutuje 19 września 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S, a cdkey Lies of P można już zamówić w przedsprzedaży za pomocą naszej porównywarki.

 

 

Jeśli chcesz wypróbować Lies of P przed premierą, dostępne jest demo gry na konsole i PC za pośrednictwem Steam. Można je pobrać i zagrać w pierwsze dwa rozdziały gry do 26 czerwca. Wszelkie postępy poczynione w wersji demonstracyjnej nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

113.09zł
Lies Of P
Lies Of P
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare