K4G BG 4 EN
 
 

Kim jest Venom w Spider-Manie 2?

Kim jest Venom w Spider-Manie 2?

Spider-Man 2 dał fanom wiele do myślenia, odkąd pojawił się podczas Summer Games Fest. Oprócz daty premiery i wielu oficjalnych grafik, otrzymaliśmy intrygującą informację od dyrektora kreatywnego Insomniac Games, Bryana Intihara: tożsamość złoczyńcy Venoma to nie Eddie Brock:

"Oczywiście kochamy Venoma nie bez powodu. Wszystkie te rzeczy, które kochasz w tej postaci, będą tam obecne, ale jak potoczy się historia, kim jest Venom - będziesz musiał zagrać w grę, aby zobaczyć, jak to się potoczy".

Poniżej znajduje się zwiastun gry Spider-Man 2:

 

 

Człowiek w kostiumie symbionta

W komiksach Peter Parker jako pierwszy założył kombinezon symbionta i zyskał jego moce, które obejmują zmianę kształtu, elastyczne wici, zwiększoną siłę i zwiększoną agresję. Zdając sobie sprawę, że obca maź przejmuje jego osobowość, Peter siłą rozwiązuje swoją więź z symbiontem, co prowadzi do związania się z Eddiem Brockiem, zhańbionym reporterem Daily Bugle z wendetą przeciwko Peterowi. Po części obcy, po części wściekły Eddie, Venom zawsze sprawiał wrażenie, że jego misją było uczynienie piekła na ziemi dla Ścianołaza.

Ale teraz Spider-Man 2 ma zamiar wprowadzić duże zmiany w postaci, gdy oryginalny gospodarz Venoma Eddie Brock zniknie z obrazu. Kto zagra jednego z najstarszych i kultowych złoczyńców Człowieka Pająka?

Na podstawie oficjalnej grafiki wiemy, że nie będzie to ani Peter, ani Miles Morales. Fani już przedstawili alternatywne teorie, z których najbardziej oczywistą jest Harry Osborn, który był oryginalnym gospodarzem pod koniec Marvel's Spider-Man. Możliwe, że po nieudanej próbie przejęcia Petera, symbiont powraca do Harry'ego.

Drugą teorią jest ojciec Harry'ego, Norman, ale wydaje się to mniej prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że starszy Osborn jest tradycyjnie arcywrogiem Spidermana, Zielonym Goblinem.

Trzecią opcją jest najnowszy złoczyńca, Kraven Łowca. Możliwe, że Kraven nie jest w stanie pokonać Spider-Mana i dlatego używa symbiontu, aby przekształcić się w ostatecznego łowcę.

Ponieważ to internet, tajemnica prawdziwej tożsamości Venoma zamieniła się w mem. Fani zaproponowali wszelkiego rodzaju daleko idące teorie, od pomniejszych postaci, takich jak najlepszy przyjaciel Milesa, Ganke, po kota z bodegi w Spider-Man: Miles Morales. Argumentem jest to, że biorąc pod uwagę właściwości obcego do zmiany kształtu, każdy może być Venomem.

 

miles morales bodega cat

 

Prawdę poznamy dopiero, gdy Spider-Man 2 ukaże się 20 października, wyłącznie na PlayStation 5. Zamów w przedsprzedaży klucz Marvel's Spider-Man 2 na PS5 z naszej porównywarki i przygotuj się na ostateczne polowanie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare