Final Fantasy XVI zmierza na PC

Final Fantasy XVI zmierza na PC

Wydaje się, że umowy na wyłączność nie są już tak mocne jak na konsolach PlayStation, przynajmniej jeśli chodzi o serię Final Fantasy. Okazuje się, że w końcu będziemy mogli zagrać w Final Fantasy XVI na PC i jest to dość znacząca wiadomość, jeśli weźmiemy pod uwagę, że gra była ekskluzywna dla konsol PlayStation przez zaledwie kilka miesięcy. W maju Square Enix przewidywało znacznie dłuższy czas oczekiwania na gotowy port, a teraz wreszcie mamy oficjalne potwierdzenie w tej sprawie. Producent Final Fantasy XVI, Naoki Yoshida, ujawnił, że wersja gry na komputery PC jest już w przygotowaniu wraz z dwoma nowymi fabularnymi dodatkami DLC do gry.

 

 

Nadchodzące rozszerzenia

Kiedyś gry Final Fantasy były raczej samodzielnym doświadczeniem bez DLC, ale Square Enix zmieniło ich format i jesteśmy teraz przyzwyczajeni do wprowadzania do nich modyfikacji. Czy to w formie sporych aktualizacji, czy płatnych DLC. Final Fantasy XVI podąża za tym wzorem i niedawno otrzymała nowe opcje dostosowywania w aktualizacji 1.10. Dwa DLC zapowiedziane przez Naoki Yoshidę pozwolą graczom na dalsze odkrywanie tajemnic i wiedzy Valisthei. Producent nie ujawnił żadnych szczegółów na ich temat, ale przyznał, że powodem ich wprowadzenia jest wola społeczności, która chce głębszego zanurzenia się w nowym świecie.

Więcej informacji na temat nadchodzących dodatków do Final Fantasy XVI poznamy jeszcze przed końcem tego roku i miejmy nadzieję, że poznamy również datę premiery wersji PC. Jest całkiem prawdopodobne, że Valistheę będzie można odwiedzić na PC dopiero w przyszłym roku. Być może gracze PC będą mieli dostęp do pakietu zawierającego grę i dwa nowe DLC, co byłoby świetnym rozwiązaniem dla fanów serii. W każdym razie, najlepsze oferty na klucze Final Fantasy XVI na PC przed premierą znajdziesz w naszej porównywarce. Jeśli nie możesz się doczekać, zawsze możesz zdecydować się na wersję na PS5, która została doceniona przez fanów.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare