Instant Gaming EU
 
 

Druga część dema Final Fantasy VII Rebirth jest już dostępna

Druga część dema Final Fantasy VII Rebirth jest już dostępna

Final Fantasy VII Rebirth jest bliżej niż kiedykolwiek, a Square Enix stara się przyciągnąć graczy w każdy możliwy sposób. Wydawca opublikował dziś aktualizację dema  Final Fantasy VII Rebirth zatytułowaną "Dawn of a New Era in Junon". To darmowe demo rozszerza wcześniejsze "Fall of a Hero in Nibelheim", wydane na początku tego miesiąca, i daje wgląd w rozległy i ekspansywny świat czekający na graczy w najbardziej oczekiwanej grze 2024 roku.

"Dawn of a New Era in Junon" jest darmową aktualizacją istniejącego dema i pokazuje Clouda, Tifę, Barreta, Aerith i Red XIII wyłaniających się na obrzeżach Junon, ufortyfikowanej fortecy z podwodną elektrownią. Ta specjalna zapowiedź stworzona specjalnie na potrzeby wersji demonstracyjnej, rozgrywająca się kilka godzin po rozpoczęciu głównego wątku fabularnego, przedstawia niewielką część ogromnego świata gry, który gracze mogą swobodnie eksplorować. Znajdź skarby z lojalnym Chocobo, stwórz cenne przedmioty za pomocą nowego Transmutera Przedmiotów i bądź świadkiem pierwszego spotkania obsady z ninja Wutai, Yuffie Kisaragi.

 

 

Nowa aktualizacja poprawi również wierność wizualną w trybie wydajności, zgodnie z obietnicą Square Enix. Nie zabraknie też przedsmaku zadań w otwartym świecie, który zapewni powracająca postać Chadleya. Obiecuje on wypełnić Final Fantasy VII Rebirth treścią. Zadania bojowe to misje, w których drużyna walczy z potworami na mapie, wykonując zadania podczas bitwy, takie jak zabicie wroga przed upływem określonego czasu lub zastopowanie go.

Teraz jest idealny moment, aby pobrać dwuczęściowe demo i przygotować się na globalną premierę Final Fantasy VII Rebirth. Gracze, którzy ukończą pierwszą część, "Fall of a Hero in Nibelheim", otrzymają Kupo Charm i Survival Set i będą mogli pominąć tę samą sekcję w pełnej wersji gry po premierze, pozwalając graczom na wcześniejsze rozpoczęcie przygody. Alternatywnie, jeśli gracze wolą, mogą przeżyć tę sekcję ponownie.

Zapisane dane z sekcji "Dawn of a New Era in Junon" nie mogą zostać przeniesione do całej gry, ponieważ zawartość została dostosowana do bardziej kompaktowego doświadczenia. Fani i nowicjusze mogą doświadczyć nowych form eksploracji, korzystając z potężnych ataków synergicznych i obserwując więzi między postaciami wyrażane podczas walki - nowe funkcje, które ulepszają walkę wprowadzoną w Final Fantasy VII Remake.

Final Fantasy VII Rebirth będzie dostępne na PlayStation 5 już 29 lutego 2024 roku. Jest to gra na wyłączność czasową i oczekuje się, że w przyszłości pojawi się wersja na PC. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze oferty Final Fantasy VII Rebirth i doświadczyć drugiej części trylogii, która odtwarza jedną z najbardziej klasycznych gier RPG w historii gier wideo.

  • Oficjalna strona : FFVII Rebirth
  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : Square Enix
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 29 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare