Instant Gaming EU
 
 

Demo Final Fantasy VII Rebirth już dostępne

Demo Final Fantasy VII Rebirth już dostępne

Wczorajsze State of Play pozostawiło fanów Final Fantasy VII Rebirth z bardzo dobrym posmakiem. Całe wydarzenie poświęcone było drugiemu rozdziałowi serii remake'ów klasycznej gry RPG od Square Enix, która swego czasu stała się ogromnym hitem na konsolach PlayStation. Final Fantasy VII Rebirth kontynuuje historię Clouda i jego przyjaciół po wydarzeniach z Final Fantasy VII Remake Intergarde. Główny bohater opuścił miasto Midgard i będzie teraz eksplorował inne lokacje w ramach swojej misji. Chociaż nowe miejsca do odkrycia będą bardzo znajome dla tych, którzy kochają oryginalne Final Fantasy VII, remake pozwala odwiedzić je w innej kolejności, co wpłynie na fabułę.

Wypróbuj teraz

Final Fantasy VII  Rebirth wprowadza nowości do fabuły i wykorzystuje nowy system walki, który zadebiutował w poprzedniczce. Zamiast kurczowo trzymać się klasycznej formuły i jedynie ulepszać grafikę, remake oferuje zupełnie inną rozgrywkę, która sprawia wrażenie nowoczesnej i bardziej dynamicznej. Na fanów klasycznej gry czekają nowe tryby wizualne, ciekawa mechanika rozgrywki i ulepszone funkcje rozgrywki, które w pełni wykorzystują możliwości PlayStation 5.

 

 

Jeśli zastanawiasz się, czy Final Fantasy VII Rebirth przypadnie ci do gustu, czy też nie, na PlayStation 5 dostępna jest obecnie wersja demonstracyjna gry. Demo daje dostęp do pierwszego rozdziału gry i pozwala na eksplorację Nibelheim. 21 lutego, tydzień przed oficjalną datą premiery Final Fantasy VII Rebirth, zostanie dodana druga część wersji demonstracyjnej z regionem Junon.

Skorzystaj z tej wspaniałej okazji i wypróbuj Final Fantasy VII Rebirth za darmo. Jeśli zdecydujesz się na zakup gry, możesz znaleźć najlepsze oferty na cdkeye do gry Final Fantasy VII Rebirth na PS5 za pomocą naszej porównywarki. Zalecamy również zagranie w Final Fantasy VII Remake Intergarde przed zagłębieniem się w nową przygodę, aby nie przegapić żadnej części historii.

  • Oficjalna strona : FFVII Rebirth
  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : Square Enix
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 29 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare