Elden Ring może być bliżej niż się wydaje

Elden Ring może być bliżej niż się wydaje

Elden Ring jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier ogłoszonych w ostatnich latach, ale jest również jedną z najbardziej tajemniczych. Nie wiemy prawie nic o tej grze, ale kilka rzeczy, które zostały upublicznione na jej temat wystarczyło, aby umieścić ją w centrum uwagi i wielu graczy czeka, aby dowiedzieć się o niej więcej. Elden Ring jest obecnie rozwijane przez From Software, studio, które stworzyło serię Dark Souls.

Ogromna popularność Dark Souls wystarczyłaby, aby przyciągnąć uwagę graczy z całego świata, ale istnieje kilka ważnych czynników, które również przyczyniły się do tego, że Elden Ring jest tak godny uwagi. Gra narodziła się dzięki współpracy Hidetaka Miyazaki i George'a R. R. Martina. Z jednej strony, Miyazaki jest japońskim projektantem gier wideo i prezesem firmy From Software. Wśród swoich najnowszych dzieł może zaliczyć takie gry jak Bloodborne i Sekiro: Shadows Die Twice. Z drugiej strony, George R. R. Martin jest jednym z najpopularniejszych powieściopisarzy na świecie i autorem serii powieści Pieśń Lodu i Ognia, która zainspirowała Grę o Tron. Dzięki tym kreatywnym umysłom stojącym za Elden Ring, gra stała się bardzo popularna zaraz po jej ogłoszeniu, ale jedyny oficjalny film, który został ujawniony do tej pory przyczynił się również do zwiększenia oczekiwań wokół wydania gry.

 

 

Mieliśmy nadzieję obejrzeć nowy zwiastun Elden Ring podczas The Game Awards 2020, ale tak się nie stało i teraz krążą pogłoski, że prace nad grą dobiegają końca. Elden Ring miałby być na etapie doszlifowania, a to może oznaczać, że wkrótce otrzymamy o nim jakieś informacje. Nie wiemy, czy Bandai Namco ogłosi datę premiery, ale film z rozgrywki pokazujący niektóre funkcje Elden Ring byłby bardzo mile widziany przez ogromną liczbę graczy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o grze.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare