Elden Ring jest obiektem nowych plotek

Elden Ring jest obiektem nowych plotek

Niedługo miną dwa lata od momentu, gdy Elden Ring został ujawniony po raz pierwszy, przy okazji targów E3 2019. Oficjalną zapowiedź gry poprzedziły plotki, a wcześniej odkryto, że George RR Martin pracuje nad grą we współpracy z japońskim studiem. Sam zainteresowany potwierdził prawdziwość tej plotki w poście opublikowanym na swoim blogu przy okazji emisji ostatniego odcinka Gry o Tron. W efekcie Elden Ring niemal natychmiast stał się jedną z najbardziej oczekiwanych gier.

Chociaż rozwój Elden Ring, prowadzony przez Hidetakę Miyazakiego, twórcę serii Souls, rozpoczął się już w 2017 roku, tak naprawdę nie słyszeliśmy o grze nic poza jej wstępną zapowiedzią w 2019 roku. A kiedy gra tworzy tak wiele oczekiwań, to normalne jest, że pojawia się sporo wszelkiego rodzaju plotek. Kilka dni temu do obiegu weszła właśnie nowa plotka.

 

 

Ta plotka o Elden Ring nie pojawiła się sama z siebie, ponieważ jest bezpośrednio powiązana z inną, która mówi, że wydarzenie Xbox jest zaplanowane na ten miesiąc, a konkretnie na 23 marca, i mówi, że przy tej okazji powinniśmy dowiedzieć się więcej o grze. Microsoft jednak szybko zdementował część dotyczącą Elden Ring, a to właśnie Aaron Greenberg dość jasno wypowiedział się w tej sprawie w jednym z Tweetów.

 

 

Jedynym problemem jest to, że kilka godzin wcześniej Jason Schreier, który słynie z rzetelności swoich informacji, potwierdził, że plotki były prawdziwe i że ma "twarde dowody" na to, że gra zostanie pokazana w stosunkowo niedalekiej przyszłości, nie precyzując jednak, czy będzie to za "kilka tygodni czy kilka miesięcy"

Ale to jeszcze nie koniec. Do sieci wyciekł filmik z rozgrywki Elden Ring i to właśnie on jest tym słynnym dowodem, o którym mówił Schreier. Informacja została potwierdzona przez VGC, które twierdzi, że miało dostęp do tego słynnego filmiku. Wygląda on dość realistycznie, ale nikt jeszcze nie wie, czy jest autentyczny.

Wygląda na to, że sprawy nabierają nagle tempa jeśli chodzi o Elden Ring, ale nie ma jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare