Odkryj Lies of P w nowym materiale wideo z rozgrywki

Odkryj Lies of P w nowym materiale wideo z rozgrywki

Klasyczne opowieści zawsze były świetnym źródłem inspiracji dla gier wideo. Stare historie z naszej młodości mogą stać się zupełnie inne, gdy spojrzymy na nie przez inny pryzmat, a Lies of P oferuje nam właśnie to. Historia Pinokia zawsze była ulubieńcem fanów i jedną z najpopularniejszych klasycznych bajek dzięki Disneyowi. Ale opowieść o drewnianej marionetce, która chce stać się ludzkim chłopcem, została przekształcona w ekscytującą grę RPG akcji, która nie pozostawiła nikogo obojętnym, gdy została ogłoszona. Lies of P to mroczna przygoda osadzona w steampunkowym świecie, który przypomina tytuły takie jak Dishonored, ale to nie jedyne podobieństwo, jakie możemy znaleźć w grze.

Nowy Pinokio

Deweloper Neowiz Games opublikował nowy zwiastun rozgrywki dla Lies of P. Oprócz ujawnienia kilku fragmentów historii Pinokia, wideo zawiera materiał przedstawiający bohatera walczącego z kilkoma wrogami. Soulslikeowa mechanika walki w Lies of P i opresyjne otoczenie przywodzą na myśl inną kultową grę. Mowa oczywiście o Bloodborne. Pinokio w Lies of P nie jest drewnianą kukiełką i wygląda bardziej jak steampunkowy android zdolny do władania szeroką gamą groźnych broni do walki wręcz i mocy elektrycznych, aby zniszczyć swoich wrogów. Możesz obejrzeć poniższy film dzięki uprzejmości IGN i samemu ocenić.

 

 

Ta reimaginacja klasycznej opowieści zagłębi się w mroczne fragmenty oryginalnej historii i wykorzysta je, aby zaoferować wyjątkowe wrażenia. Lies of P wprowadza również innowacje w swojej mechanice, umożliwiając zmianę części ciała Pinokia, aby nadać mu nowe umiejętności. Możesz także dowolnie łączyć bronie, aby tworzyć nowe narzędzia, których możesz użyć do zniszczenia wrogów.

Niestety, jedyne co wiemy o dacie premiery Lies of P to to, że gra powinna pojawić się jeszcze w tym roku na konsolach Playstation i Xbox oraz na PC. To, co wiemy na pewno, to fakt, że najlepsze oferty na tanie kopie Lies of P są już dostępne w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

227.40zł
Lies Of P
Lies Of P
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare