Demo Final Fantasy XVI jest już dostępne

Demo Final Fantasy XVI jest już dostępne

Square Enix postanowiło umożliwić wszystkim fanom serii Final Fantasy wypróbowanie nadchodzącej odsłony za darmo. Dla wszystkich graczy na PlayStation 5 dostępne jest demo, które daje dostęp do dwóch różnych segmentów Final Fantasy XVI. To w zupełności wystarczy, aby sprawdzić wszystkie nowości, w tym nowe systemy rozgrywki i początek nowej fabuły osadzonej w Valisthei z Clivem Rosfieldem w roli głównej.

Prolog i emocjonująca walka

Pierwszy segment dema poprowadzi cię przez prolog Final Fantasy XVI. Zagłębia się w przeszłość Clive'a Rosfielda i ustawia scenę dla następnej historii, gdy wyrusza w podróż, aby domagać się zemsty na mrocznym eikonie Efreet. Możesz zapisać swoje postępy, jeśli dotrzesz do końca tego segmentu i będziesz mógł kontynuować od tego momentu, gdy ostateczna wersja gry zostanie wydana 22 czerwca 2023 roku. Oczywiście pamiętaj, że już teraz możesz tanio zamówić Final Fantasy XVI w przedsprzedaży za pomocą naszej porównywarki, jeśli nie chcesz przegapić tej przygody.

 

 

Po ukończeniu pierwszego segmentu demo Final Fantasy XVI odblokujesz również drugi segment rozgrywki, który pozwoli ci walczyć z kilkoma wrogami, podczas próby przeniknięcia do fortyfikacji wroga w nocy. Możesz wypróbować umiejętności Clive'a, który bierze udział w ekscytujących bitwach wraz z dwoma towarzyszami. Nie ma możliwości zapisania postępów w tym segmencie wersji demonstracyjnej, ale można go rozegrać dowolną liczbę razy, aby sprawdzić wszystkie szczegóły nowego systemu walki w Final Fantasy XVI.

Rozgrywka w demo Final Fantasy XVI to jedyna okazja, by przekonać się, czy nowy styl rozgrywki ci odpowiada. Nie powinieneś tego przegapić, jeśli jesteś fanem jednej z najpopularniejszych serii RPG wszechczasów.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare